Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:42:57

Час єднатись і жити по-новому!

13.10.2014   10:24Агенцiя

У суботу, 11 жовтня, в смт Короп і м. Корюківка Чернігівської області відбулись заплановані зустрічі Анатолія Євлахова з виборцями його округу.

У передвиборній боротьбі молодого та перспективного кандидата підтримали лідер політичної партії "Блок Петра Порошенка" Віталій Кличко і народний артист України Тарас Петриненко.

Анатолій Євлахов у своєму виступі зазначив, що зараз усі ми втомлені ситуацією в країні, невизначеністю майбутнього, боротьбою проти зовнішнього ворога. Тож порожніми обіцянками та красивими словами довіри виборця вже не завоюєш, адже політичний популізм канув у Лету ще на зимовому Майдані. Тепер люди бажають конкретних справ і вчинків, лаконічності у виступах і зрозумілих звітів про зроблене. І як кандидат у народні депутати України Анатолій Євлахов готовий виправдати їхні очікування.

Цивілізована, європейська країна - ось про що мріють і старі, і малі. Саме за це поклали своє життя сотні українців, намагаючись вибороти гідне майбутнє, якщо вже не для себе, то хоч би для своїх дітей і внуків. Основною думкою передвиборної промови Анатолія Євлахова стало те, що порізно ми нічого не досягнемо, тільки разом, тільки в єдності.

Кандидата у народні депутати підтримав Віталій Кличко, який під час свого виступу наголосив, що саме за такими, як Анатолій Євлахов, - молодими, енергійними та працьовитими - майбутнє нашої країни.

Усі присутні на зустрічі схвально зустріли бажання змін і перетворень - у системі влади зокрема та в усій країні загалом. Цієї осені вся країна перепише твір про своє майбутнє на чистовик, тож на помилки вже просто не має права. І щойно нам усім разом вдасться скласти іспит на рішучість, чесність,відповідальність і патріотизм - ми заживемо по-новому!


Катерина Васильченко

PR

ФОТО Юлії Ковтун
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.