Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 09:13:39

Шановні виборці Чернігова! Своєчасно перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців!

13.10.2014   08:24Агенцiя

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Особливо це стосується виборців:
- які під час позачергових виборів Президента України у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;
- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли).

Окремо звертаємо увагу виборців, які переїхали з Автономної Республіки Крим та зони АТО.

Для того, щоб проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року необхідно звернутись до відділу ведення Реєстру не пізніш ніж за 5 днів до дня голосування. Прийти особисто, при собі мати паспорт громадянина України.

Відповідно до Постанови № 1529 Центральної виборчої комісії від 7 жовтня 2014 року “Про питання тимчасової зміни місця голосування виборцям, виборча адреса яких відноситься до території Донецької чи Луганської області, на період проведення позачергових виборців народних депутатів України 26 жовтня 2014 року”:

а) якщо виборець присутній в Реєстрі і в паспорті виборця є відмітка про місце реєстрації, то надається:
- для АР Крим та м.Севастополя і переселенців із зони АТО : заява про тимчасову зміну місця голосування та паспорт;

б) якщо виборець присутній в Реєстрі, але в паспорті є відмітка про зняття з реєстрації, то надається:
- для АР Крим та м.Севастополя і переселенців із зони АТО: заява про зміну виборчої адреси та паспорт.

Зробити це можливо:
особисто завітавши у відділи ведення Державного реєстру виборців, які знаходяться:
Деснянський район: м.Чернігів, вул. Доценка, 2 (вхід із двору поштового відділення № 35 (тел. 60-89-90, 60-84-26).
Новозаводський район: м.Чернігів, просп.Перемоги, 15, (тел.4-10-12, 4-42-48, 4-92-71).

Відділи працюють:
понеділок — п’ятниця з 8.00 до 17.00,
субота - неділя з 9.00 до 16.00.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України;

Також виборці можуть скористатись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет за прямим посиланням www.drv.gov.ua . Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електронну пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електронну пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок у ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким буде проведено додаткову перевірку та внесено необхідні виправлення до Реєстру.

Звертаємо вашу увагу на те, що з 15 жовтня на виборчих дільницях можна буде ознайомитись із попереднім списком виборців відповідної виборчої дільниці. Заяви громадян про включення до Реєстру, зміни персональних даних та щодо тимчасової зміни виборчої адреси приймаються до 20 жовтня включно за наявності підтверджуючих документів, в т.ч. обов’язкового пред’явлення паспорта громадянина України.
 

Останні новини Чернігівщини

Рішення суду щодо передачі приміщення гуртожитку в місті Чернігові у комунальну власність виконано

Рішення суду щодо передачі приміщення гуртожитку в місті Чернігові у комунальну власність виконано 09:07

За втручання прокуратури області приміщення гуртожитку передано у комунальну власність територіальної громади.

Найкращих дільничних офіцерів поліції Чернігівщини відзначили за ефективну роботу

Найкращих дільничних офіцерів поліції Чернігівщини відзначили за ефективну роботу 09:04

За результатами роботи в першому півріччі цього року керівництво поліції нагородило заохочувальними відзнаками та подяками кращих дільничних офіцерів.

Чернігів: рятувальники підняли та транспортували до карети швидкої допомоги чоловіка у критичному стані, який упав до підвального поверху новобудови

Чернігів: рятувальники підняли та транспортували до карети швидкої допомоги чоловіка у критичному стані, який упав до підвального поверху новобудови 08:59

10 липня о 14:34 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про падіння чоловіка 1958 року народження у підвальний поверх новобудови приватного житлового будинку, що у обласному центрі по вул. Олександра Лазаревського.

11 липня - Всесвітній день шоколаду

11 липня - Всесвітній день шоколаду 08:50

Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню. З найдавніших часів, шоколад використовувався, як напій.

АНОНСИ ПОДІЙ