Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 березня, 18:14:26

Чернігівщина: безкоштовний ефір для кандидатів у депутати коштуватиме державі майже мільйон гривень

07.10.2014   11:33

6 жовтня окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 205 здійснила згідно чинного законодавства жеребкування черговості надання політичним партіям, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та кандидатам у народні депутати в одномандатних виборчих округах № 205-210 (Чернігівська область) ефірного часу на теле-, радіоканалі Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Окружна виборча комісія уклала угоду з Чернігівською обласною державною телерадіокомпанію про надання у період з 8 по 22 жовтня кожній з 29 політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, безкоштовно двічі по 7,5 хвилин ефіру на теле- і радіоканалі, а кожному зі 100, зареєстрованих кандидатів в одномандатних виборчих округах № 205-210, двічі по 7, 5 хвилин ефіру на телеканалі.

Таким чином за можливість донести свою виборчу програму до жителів Чернігівської області політичним партіям і кандидатам в народні депутати України в одномандатних виборчих округах з резервного фонду держава сплатить Чернігівській обласній державній телерадіокомпанії 812700 грн. за телеефір і 130032 грн. за радіоефір за тарифами, встановленими для реклами.

Отже кожна секунда зустрічі з кандидатом у народні депутати на Чернігівщині в телеефірі коштуватиме платникам податків у 7 грн., а у радіоефірі - 4,8 грн.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини