Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 березня, 15:14:48

Підготовка до зими та всебічна допомога родинам мобілізованих постійно на контролі влади

07.10.2014   11:23

На цьому сьогодні, 6 жовтня, наголосив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

За словами Сергія Журмана, на завершення усіх необхідних підготовчих робіт на об’єктах житлово-комунального господарства залишилося зовсім мало часу, а отже треба встигнути ліквідувати усі виявлені недоліки та вчасно підготуватися до зими.

В.о. голови облдержадміністрації доручив керівникам департаментів та управлінь контролювати ситуацію у районах, за якими вони закріплені.

– Тримайте руку на пульсі, контролюйте підготовку до опалювального сезону. Забезпечення в осінньо-зимовий період населення природним газом та електроенергією залишається для всіх нас питанням номер один, - підкреслив Сергій Журман.

Не менш важливим є пошук кваліфікованих фахівців для надання психологічної допомоги тим військовослужбовцям, які повертаються із зони проведення АТО.

–Такі люди повинні бути в кожному районі, а не лише в обласному центрі. Їх треба знаходити та долучати до роботи з військовослужбовцями та їх родинами. Звісно ж не знімається з порядку денного і допомога сім’ям загиблих, - наголосив Сергій Журман.

Під час наради також обговорено питання закінчення посіву озимих культур, заходи по зменшенню заборгованості із заробітної плати, виплата пенсій переселенцям з АР Крим та сходу країни тощо.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини