Про роботу Руслана Марцінківа на Чернігівщині
Протягом всієї роботи, вже будучи депутатом Верховної Ради України, свободівець Руслан Марцінків вів досить активну діяльність на Чернігівщині. Після проходження до парламенту його було призначено уповноваженим фракції ВО "Свобода" в Чернігівській області, звідки він родом.
Що стосується цієї області – протягом року Руслан Марцінків провів понад сотню зустрічей із громадами міст та сіл краю. За підсумками зустрічей із виборцями парламентар скерував близько 120 звернень до владних та правоохоронних органів, а також органів контролю.
До Кабінету міністрів подано 19 запитів, Керівникам міністерств і відомств України – 9, Генеральному прокурору – 14, місцевим органам влади – 4.
Мав 50 виступів із трибуни Верховної Ради.
Так, серед запитів до проблем, які є спільними для всієї Чернігівської области, можна виокремити:
- щодо допомоги у врегулюванні питань, пов'язаних зі життєдіяльністю прилуцької міської територіяльної громади;
- щодо ситуації з військовими Збройних Сил України, звільненими з роботи, та непогашеними кредитами під час проведення часткової мобілізації.
Окрім того, Руслан Марцінків надавав допомогу військовослужбовцям під час збору коштів для відправлення в зону АТО, передав технічні засоби працівникам Сосницького літературно-меморіяльного музею, відновив гаряче водопостачання дитячому садочку смт. Ладан, що на Чернігівщині.
Руслан Марцінків за власного авторства або у співавторстві з іншими народними депутатами подав на розгляд парламенту 21 законопроєкт за 2014 рік.
Серед них виокремимо:
- щодо особливостей передачі в оренду чи концесію комунальних об'єктів, проти прихованої приватизації рентабельних комунальних підприємств у галузі тепло- та водопостачання;
- щодо змін до державного бюджету в царині ЖКГ із метою визначення пріоритетів та збільшення фінансування потреб галузі в поточному році;
- про регулювання містобудівної діяльності (щодо сплати забудовником коштів пайової участи у розвитку інфраструктури);
- про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав громадян, за впорядкування діяльности хостелів і гуртожитків у багатоквартирних будинках;
- щодо відзначення 180-річчя від дня народження видатної української письменниці Марії Олександрівни Вілінської (Марко Вовчок);
- щодо відновлення Україною статусу ядерної держави;
- щодо вшанування 350-ї річниці від часу загибелі козацького полковника Івана Богуна;
- про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування права громадян на загальне водокористування;
Хочемо зазначити, що Руслан Марцінків у складі націоналістичної партії постійно голосує за законопроекти, спрямовані на користь українського суспільства. Зокрема, такі, як: проєкт закону про очищення влади та антикорупційне законодавство.
Повідомляємо також до уваги жителів Чернігівщини, що на території области є постійні громадські приймальні народного депутата:
у місті Чернігів – просп. Миру, буд. 29,контактний телефон: (093)70 00 753;
у Прилуках – вул. Ю.Коптєва, буд.10, кв.1. Окрім того, до приймальні Руслана Марцінківа можна зателефонувати за номерами: (04637)3-14-93 та (096)066-88-08;
У Бобровиці – вул. Незалежності, 44. Зі своїми проблемами та пропозиціями мешканці Бобровиці можуть звертатися у середу та п'ятницю з 10:00 до 18:00. Також до приймальні можна зателефонувати за номером: 067 756-87-33.
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»
Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56
Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36
Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43
Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.