Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 05:15:30

Відвертий діалог з редакторами друкованих ЗМІ області

01.10.2014   06:40

Саме з основних аспектів соціально-економічного розвитку Чернігівщини розпочав своє спілкування з редакторами районних газет в.о. голови Сергій Журман, яке відбулося 30 вересня.

І це не випадково, адже за результатами восьми місяців область займає лідируючи позиції за обсягом виконання будівельних робіт та темпами зростання експорту. В регіоні продовжує зростати виробництво валової продукції сільського господарства, обсяги промислового комплексу.

Говорячи про підготовку господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період, Сергій Журман зауважив, що ситуація дуже складна — найскладніша за усі 23 роки існування української держави. Органи влади, в умовах повного припинення постачання російського газу, вживають заходів, щоб громадяни взимку мали тепло в оселях, а бюджетні установи та підприємства функціонували у звичному режимі.

- Щоб вкластися у відведені ліміти в області вжито конкретні заходи. Зокрема, постачальникам енергоносіїв та споживачам доведено граничні обсяги постачання і споживання природного газу, електричної енергії; розроблено та реалізовуються заходи щодо зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами та бюджетними, - конкретизував він.

Не менш актуальним, на думку в.о. голови облдержадміністрації, є питання відключення електроенергії. Через перенавантаження ПАТ «Чернігівобленерго» вже може обмежувати споживання електроенергії як споживачам, так і промисловим підприємствам. Сергій Журман запевнив представників ЗМІ, що за домовленістю ОДА з ПАТ «Чернігівобленерго» ряд підприємств області стратегічного напряму виробництва, які забезпечують населення соціально значимими продуктами харчування (м’ясом і м’ясопродуктами, молочною та хлібобулочною продукцією), відключатися від електропостачання не будуть.

У ході розмови Сергій Журман підкреслив той факт, що Чернігівщина продовжує активно працювати у напрямку залучення інвестицій. Наразі вже підписано угоду з Китайсько-українською аграрною компанією «Фанда», яка реалізовуватиме в Корюківському районі проект на загальну суму 58 мільйонів доларів США. У жовтні також відбудеться презентація Чернігівської області в Торгово-промисловій палаті України.

На питання щодо проведення виборів на Чернігівщині, в.о. голови облдержадміністрації зазначив, що ОДА зацікавлена у тому, щоб вибори в області пройшли демократично, відкрито і прозоро. Відповідно до чинного законодавства органи влади сприятимуть виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень, забезпечуватимуть функціонування системи Державного реєстру виборців.

Звертаючись до редакторів районних газет, він попросив повідомляти про факти утиску представників засобів масової інформації або перешкоджання діяльності безпосередньо до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Натомість, наголосив на додержанні рівних прав усіх учасників виборчого процесу.

Серед іншого редактори комунальних друкованих ЗМІ області запитали у Сергія Журмана і про вирішення проблемних питань в районах.
 

Останні новини Чернігівщини

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль 17:48

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про публічні фінанси

Про публічні фінанси 17:28

Бюджетні кошти в радах громад - як формуються та витрачаються - перебували в центрі уваги під час друго заняття семінару "Організація роботи територіальної громади", що призначається для старост, депутатів та працівників апарату Михайло Коцюбинської седищної ради.

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин 17:14

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт 16:59

Про призов на строкову службу, стан здоров’я призовників, допомогу військовим пенсіонерам та територіальну оборону кореспонденту АрміяInform розповів військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Гончарук.