Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:45:30

Степан Дусяк: "Перейменовуватися, переходити і в той же час чогось досягати важко"

25.09.2014   07:54

24 вересня відбулася прес-конференція керівника обласної фіскальної служби в області Степана Дусяка. Журналісти дізналися про зміни що відбулися у податковій службі та побували у славнозвісному "кабінеті Лаврешова".

Офіційно призначений керівник новоствореної Державної фіскальної служби розповів, що зараз відбувається ліквідація Міністерства доходів і зборів, затверджується штатний розпис і найближчим часом всі працівники обласної податкової працюватимуть у новій структурі.
- Платники податків не повинні відчути що відбувається реорганізація і зміни у нашій структурі. Люди повинні відчути лише те, що наша робота стала кращою та ефективнішою, - наголосив Степан Дусяк.

За вісім місяців року до бюджетів різних рівнів зібрано 2 млрд. 247 млн. грн. Місцеві бюджети отримали 1 млрд 87 млн. грн.
Але те, що в порівнянні з минулим роком цифри збільшилися, не означає росту економіки. Вона практично не розвивається і майже не працює в умовах війни.
- Сподіваюся, що рік закінчимо достойно. Завершимо реорганізацію і нарешті будемо нормально працювати, – сказав Степан Дусяк. – Колектив щороку переживав якісь зміни. А перейменовуватися, переходити і в той же час чогось досягати важко.

За його словами скорочення цього разу не торкнуться колективу. Начальник чернігівської обласної фіскальної служби навпаки вважає, що у кожному районі має бути принаймні мінімальний підрозділ, бо роботи вистачить на всіх.

А от щодо змін у роботі з підприємствами та бізнесом Степан Дусяк вважає, що потрібно шукати компроміс. Щоб бізнесу стало зручно та комфортно працювати насправді, а не лише на словах.
- Ми стараємось зробити те, про що говоримо, а не існувати у двох паралельних світах, - наголосив головний податківець.

По завершенню спілкування Степан Дусяк запросив до свого кабінету, який дістався у спадщину від його попередника. Сказав, що відімкнути зачинені двері виявилося набагато простіше, ніж здавалося і, що обстановку кімнати не міняв. Єдине, що замінив – комп’ютер, щоб працювати, а не слідкувати за підлеглими.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини