Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 01:26:00

До Естонії за досвідом

23.09.2014   16:48

На минулому тижні група представників органів місцевого самоврядування Чернігівщини та виконавчого апарату обласної ради взяла участь у навчально-ознайомчому візиті до естонської столиці - міста Таллінн.

До складу делегації увійшли голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, Семенівський міський голова Олександр Бичков, Голінський сільський голова (Бахмацький район) Наталія Вернигора, Новомлинівський сільський голова (Борзнянський район) Антоніна Микитенко та начальник аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради Лоліта Ладиженська.

Учасники делегації ознайомилися з успішними моделями та практиками у сфері розвитку співробітництва територіальних громад, розробки і запровадження фінансових механізмів і стимулів співробітництва, організаційно-правового забезпечення процесу, проведення інформаційно-просвітницької кампанії тощо.

Чернігівці зустрілися з представниками Парламенту Естонської Республіки, Уряду міста Таллінна, асоціацій органів місцевого самоврядування Естонії, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства фінансів Естонії. В ході навчальних лекцій також були презентовані проекти міжмуніципального співробітництва територіальних громад.

Навчально-ознайомчий візит організовано Програмою Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та партнерстві з Талліннським центром розвитку та навчання в рамках реалізації Плану заходів щодо впровадження положень Закону України від 17 червня 2014 року № 1508-VII «Про співробітництво територіальних громад».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.