Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 20:32:17

Обговорено питання вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення діяльності установ і закладів області в складних погодних умовах

21.01.2012   19:44Агенцiя

21 січня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів засідання оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Він наголосив на обов’язковій координації дій між службами, що забезпечують функціонування народногосподарського комплексу області та на необхідності їх безперебійної роботи в складних погодних умовах.

Голова облдержадміністрації зауважив, що незважаючи на несприятливі погодні умови, люди, особливо у віддалених населених пунктах, повинні бути забезпечені усім необхідним – продуктами харчування, медичними послугами тощо. Особливо це стосується бюджетних закладів – інтернатів, лікарень, шкіл та соціально незахищених верств населення.

За його словами, органи місцевої влади, керівники медичних закладів, Служба автодоріг, підрозділи ДАІ та МНС мають здійснювати постійний моніторинг ситуації, миттєво реагувати на виникнення можливих загроз та позаштатних ситуацій.

Володимир Хоменко дав доручення відпрацювати комплекс необхідних заходів по кожному району та виправити всі існуючі недоліки.

“Наголошую на особистій відповідальності кожного за доручену ділянку роботи. Від того, наскільки якісно і кваліфіковано ми спрацюємо у цій ситуації, залежить життя і здоров’я наших людей”, – підкреслив керівник області.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини