Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:58:15

На захисті прав дітей

21.01.2012   10:45Агенцiя

За словами начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Людмили Зеленько, стан організації роботи щодо забезпечення права дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, на сімейні форми виховання (усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу) є одним із найголовніших пріоритетів, визначених головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком у діяльності органів місцевої влади в області.

Президент України Віктор Янукович позитивно оцінює результати роботи місцевих органів влади в листопаді – грудні 2011 року із забезпечення права дитини-сироти на виховання в сім’ї. Про це заявив на брифінгу Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Людмила Зеленько, зокрема, зазначила, що протягом минулого року в області з 10,57% до 12,3% збільшилась кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які знайшли прихисток у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу (що перевищує загальноукраїнський показник – 10,31%%). У 2011 році знайшли прийомних батьків та батьків вихователів 54 дітей, у 2010 році – 53. Всього станом на 01.01.2012 року в області функціонує 170 прийомних сімей та 11 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 330 дітей.

На постійному контролі залишається питання усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За результатами 2011 року нашими співвітчизниками усиновлено в області 45 дітей, що на 28% перевищує число дітей, усиновлених іноземцями. Така позитивна тенденція, коли національне усиновлення перевищує іноземне, зберігається впродовж останніх двох років.

Кількість дітей, влаштованих в області протягом минулого року до сімейних форм виховання (385 осіб), перевищує число дітей, які залишилась в області без батьківського піклування (370 осіб).

Вжиті заходи дозволили збільшити питому вагу охоплення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання на 3,26% з 70,74% на початок 2011 року до 74% станом на 01.01.2012.


За матеріалами служби у справах дітей облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини