Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 08:24:36

"Батьківщина" йде на вибори. Оновлена. Переформатована

15.09.2014   12:39Агенцiя

14 вересня відбувся XIII з'їзд Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", на який прибуло 184 делегати.

Також на з'їзді були присутні дипломати, зокрема голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, духовенство й видатні громадські діячі.

Делегати XIII з'їзду одноголосно затвердили програму, з якою партія йде на дострокові вибори парламенту. За словами заступника голови партії "Батьківщина" Івана Кириленка, програма затверджена за основу і робота над документом триватиме, щоб після перемоги на виборах вона була втілена в життя.

Також на з'їзді було затверджено кандидатів у депутати на 182-х мажоритарних округах. Уповноваженим представником партії у Центральній виборчій комісії обрано народного депутата Сергія Власенка.

Першим номером списку "Батьківщини" для участі у дострокових парламентських виборах з'їзд партії обрав українську льотчицю Надію Савченко, яка перебуває в російському полоні. Про це оголосила на з'їзді "Батьківщини" лідер партії Юлія Тимошенко.
"Перший раз за всю історію участі партії у виборах я не піду номером 1. Я уступаю цей номер тій людині, яка не просто гідна цього номера. Це сьогодні символ боротьби України за незалежність", - зазначила Юлія Тимошенко.

Зі сцени виступила рідна сестра Надії Савченко Віра. Вона зачитала лист Надії:
"Дякую, українці!
Саме важке для людини - це вибір… Мені самій ніколи не вистачило б сили зробити цей вибір самостійно. Дякую, що полегшили мій тягар.
Я почула думку 6 тисяч українців. Звичайно, це не вся Україна. Всю почую вже на виборах.
Я не стану розпилятися і слізно обіцяти… Правда в тому, що не знаю, як і що робити. Але не святі горщики ліплять. Будемо відновлювати і посилювати Україну разом. Я не злякаюся цієї роботи, це я вам обіцяю.
На вибори я піду разом з партією "Батьківщина", і не питайте, чому саме так! Не місце красить людину, а людина місце. Спробуємо разом прикрасити нашу Батьківщину - Україну. Дякую, Надія".

На пропозицію лідера партії з'їзд одноголосно проголосував за обрання Надії Савченко членом Президії Політради партії "Батьківщина".

Юлія Тимошенко заявила, що позачергові вибори - це можливість для України сформувати ефективну команду для забезпечення перемоги України і на фронті, і в тилу.

"Сьогодні наша команда переформатована і оновлена йде в новий бій: проти зовнішнього ворога - окупантів Кремля, проти внутрішнього ворога - всього старого, що не дає нашій країні жити. І ми з вами впевнено переможемо. Я в це вірю", - наголосила Юлія Тимошенко.

Також з'їзд "Батьківщини" затвердив партійний список для участі у дострокових парламентських виборах.
Першим номером, як вже було зазначено, стала українська льотчиця Надія Савченко.

Номер 2 списку - лідер партії Юлія Тимошенко, 3 - громадський активіст, герой Майдану, боєць батальйону "Азов" Ігор Луценко. 4 - голова фракції "Батьківщина" у чинному парламенті Сергій Соболєв. 5 - 26-річна юристка з Кембриджською освітою, учасник організації "Професійний уряд" Альона Шкрум. 6 - один з керівників Асоціації сільських та селищних голів, 34-річний Вадим Івченко.
7 - заступник голови партії "Батьківщина", екс-віце-прем'єр-міністр України Григорій Немиря.
8 - лідер "Батьківщини молодої" 33-річний Іван Крулько. 9 - ще один представник організації "Професійний уряд", яка об'єднує понад 3 тисячі випускників західних університетів, економіст, 31-річний Олексій Рябчин. 10 - комендант Майдану, громадський активіст, провідний політичний аналітик України Ігор Жданов.
Загалом делегати з'їзду затвердили партійний список, який складається з 225 осіб.

Місце в списку під номером 19 отримав народний депутат України Валерій Дубіль.
"Наш з'їзд проходив  у непростий для України час - в умовах війни. Але ми не самі. Адже на з'їзді були присутні представники Європейської народної партії. Це вкотре свідчить про те, що Україна не залишилася сам-на-сам з ворогом - європейці підтримують нашу державу на шляху до демократії! Я йду на вибори у Верховну Раду за партійним списком "Батьківщини", але це не означає, що моя рідна Чернігівщина залишиться поза моєю увагою - я як і раніше буду аналізувати і вирішувати проблеми нашого краю! Зараз потрібно об`єднати усі сили, щоб зберегти країну єдиною і неподільною. Потрібно зробити усе, щоб Україна перемогла. Наша команда оновлена йде в новий бій всього старого, що не дає нашій країні жити. І ми з вами впевнено переможемо. Україна переможе!" -  підсумував Валерій Дубіль.


Альона Макаренко

PR

 

Останні новини Чернігівщини

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину 08:16

Компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень зможуть отримати підприємці та наймані працівники з регіонів "червоної" зони. При цьому їх вид діяльності має відповідати переліку КВЕД, який затвердив Кабмін.

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди 08:03

За активної участі органів прокуратури Чернігівщини виконано рішення Чернігівського окружного адміністративного суду за позовом Прилуцької місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльність Линовицької селищної ради щодо набуття права власності на греблю, розташовану на місцевому ставку.

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців 07:54

У місті Бахмач поліцейські виявили та затримали групу осіб, які під виглядом працівників комунальної служби проникли до житла місцевої пенсіонерки та викрали заощадження. Під час складання матеріалів один зі спільників спробував за хабар уникнути відповідальності.

19 квітня - День проліска

19 квітня - День проліска 07:42

Історія цієї дати починається з 1984 року в Англії, де вперше було засновано це свято.