Голова обласної ради відвідав Семенівку
12 вересня, перебуваючи в одноденній відпустці за свій рахунок, голова обласної ради Микола Звєрєв відвідав районний центр Семенівку.
Свій візит керівник використав для неформального спілкування з місцевими громадським активістами, прийому громадян та моніторингу обороноздатності району, який, як відомо, знаходиться на кордоні з Російською Федерацією.
Окрім того, Микола Звєрєв взяв участь у мітингу, який семенівчани провели щоб сказати своє рішуче «ні» політикам, які за допомогою майже нічим не прихованого підкупу намагаються завоювати довіру виборців. Звертаючись до учасників зібрання, очільник області закликав їх не довіряти одіозним політикам. Він також висловив сподівання, що закон про люстрацію, якого під час Революції Гідності вимагали українці, врешті буде прийнято і від управління державою відсторонять багатьох негідників.
Цього ж дня, на запрошення семенчанина, інваліда Віктора Деденка голова обласної ради побував у нього вдома. Керівник ознайомився з умовами проживання цієї мужньої людини. Адже з дитинства пан Віктор навчився все робити без рук сам. В своєму будиночку він мешкає один і лише час від часу до нього навідується сестра, яка допомагає йому по господарству. На обійсті у господаря дуже затишно, чисто і багато квітів. Як з’ясувалося, Віктор Деденко три місяці провів на Майдані, де разом з багатьма своїми земляками протестував проти свавілля режиму Януковича. Зараз він продовжує активну громадську діяльність, про що і розповів голові обласної ради.
Віктор Деденко не звик скаржитися на життя, усі проблеми він намагається вирішувати особисто. Однак, єдине, про що він попросив Миколу Звєрєва, так це про допомогу з ремонтом даху, який вже кілька років поспіль протікає. Керівник обласної представницької влади пообіцяв вже найближчими днями допомогти інваліду з ремонтом будинку. Під особистий контроль керівника також взято вирішення й інших проблем жителів Семенівки з якими вони до нього зверталися.
Як розповів Микола Звєрєв, практика його неофіційних відвідувань районів області триватиме й надалі.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.