Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 жовтня, 16:11:51

У Чернігові почали маркувати російські товари

13.09.2014   16:48Агенцiя

На початку серпня активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" міста Чернігова, представники Чернігівської "Студентської Свободи" разом з громадським формуванням "Самооборона Чернігівщини" подали звернення міському голові Олександру Соколову з пропозицією ухвалити рішення "Про координацію інформаційної діяльности та захист інформаційної безпеки в м. Чернігів у 2014–2016 роках".

Пропозиція передбачала запровадження спеціяльного помітного маркування товарів російського походження позначкою "Товари з Російської Федерації" з нанесенням зображення прапора Російської Федерації, зокрема і на цінниках, та їх розміщення на окремих полицях. Окрім цього, план заходів з координації інформаційної діяльности та захисту інформаційної безпеки в Чернігові передбачає встановлення інформаційних стендів у торгівельних приміщеннях, де здійснюють продаж товарів російського походження.

4 вересня Чернігівський міськвиконком схвалив ініціятиву націоналістів щодо підтримки українського виробника на території міста. Зокрема, місцева влада рекомендувала керівникам підприємств торгівлі забезпечити інформування споживачів Чернігова про наявність в асортименті товарів російського походження, шляхом нанесення на них товарного ярлика з зображенням прапору Російської Федерації та напису "Товари з Російської Федерації".

Низка підприємців міста підтримали цю ініціятиву та запровадили маркування товарів російського походження. Крім того, в мережах магазинів Чернігова українці систематично проводять акції "Купуй українське", спрямовані на підтримку вітчизняного виробника.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»
 

Останні новини Чернігівщини

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані 15:35

У Чернігові за минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 665 осіб, одужали 294, госпіталізували 153, виписали з лікарні 101. На жаль, померли 15 людей. Завантаженість ліжок хворими на коронавірус на сьогодні складає 93,2%, це 275 осіб.

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня 14:23

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби

До рятувальників завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби 14:03

До Головного управління ДСНС України у Чернігівській області завітали курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби.

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти?

Гострі кишкові інфекції в дошкільнят. Як запобігти? 13:56

Гострі кишкові інфекції — одні з найпоширеніших інфекційних захворювань, які можуть призвести до серйозних ускладнень, особливо у дітей. Зазвичай такі хвороби спричиняють бактерії або віруси, що потрапляють в організм людини із зараженою їжею чи забрудненою водою, а також у разі недотримання гігієни рук.

 Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка

Чернігівській район: у ставку виявлено тіло потонулого чоловіка 13:37

Обставини та причину смерті з’ясовують правоохоронні органи.