Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 23:14:48

Діяльність Інспекції ДАБК у Чернігівській області за 2011 рік

20.01.2012   12:01Агенцiя

Повідомлення Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області за 2011 рік.

Контрольно-інспекційна робота у сфері архітектурно-будівельного контролю.

Упродовж 2011 року Інспекцією відповідно до наданих повноважень забезпечувалось виконання покладених на неї завдань, у тому числі щодо надання дозволів на початок виконання будівельних робіт, реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт, повідомлень про початок виконання будівельних робіт, декларацій про готовність об’єктів до експлуатації, видачі сертифікатів, а саме

– видано дозволів на виконання будівельних робіт (з 01.01.2011 р. по 11.03.2011 р. на підставі Закону України “Про планування та забудову територій”) –  85 дозволів, 13 відмов;
– зареєстровано повідомлень про початок виконання будівельних робіт  (з 01.01.2011 р. по 11.03.2011 р. на підставі Закону України “Про планування та забудову територій”) – 103;
– видано сертифікатів відповідності (з 01.01.2011 р. по 11.03.2011 р. на підставі Закону України “Про планування та забудову територій”) – 175, відмов – 1;

З набраням чинності ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності”:
– видано дозволів (IV-V категорія складності) – 14 дозволів, 2 відмови;
– зареєстровано декларацій про початок виконання будівельних робіт (I-III категорія складності) – 597;
– повернуто на доопрацювання декларації про початок виконання будівельних робіт – 61;
– зареєстровано повідомлень про початок виконання будівельних робіт (I-II категорія складності) – 729;
– видано сертифікатів (IV-V категорія складності) – 19, відмов – 2;
– зареєстровано декларацій про готовність об’єкта до експлуатації – 823;
– повернуто на доопрацювання декларацій про готовність об’єкта до експлуатації – 31;
– зареєстровано декларацій про прийняття в експлуатацію самочинно збудованих індивідуальних житлових будинків, господарських будівель та споруд, громадських будівель – 565, відмов – 4.

Інспекцією вживаються заходи по усуненню порушень містобудівного законодавства, а саме : відповідності виконання будівельних робіт вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічним умовам, затвердженим проектним рішенням та додержання встановленого порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

За 2011 рік проведено – 331 планова перевірка, 1905 позапланових перевірок, за результатами яких видано 148 приписів, накладено 1693 штрафів загальною сумою 656 916,00 гривень, стягнуто штрафів загальною  сумою 580 701,00 гривень.


Ліцензування будівельної діяльності.

За 12 місяців 2011 року проведено 21 засідання Ліцензійної комісії Інспекції Держархбудконтролю у Чернігівській області, на яких розглянуто 56 заяв претендентів.

За пропозиціями та рішеннями Ліцензійної комісії Інспекції видано  43 ліцензії на господарську діяльність, пов’язану зі створенням об’єктів архітектури, внесено змін до переліків робіт до 2 ліцензій. Переоформлено  11 ліцензій, анульовано 28 ліцензій із них згідно заяв 6 ліцензіатів.

Проведено 2 позапланові перевірки додержання ліцензіатами ліцензійних умов, за результатами яких підтверджено спроможність виконувати заявлені у переліку види робіт одного з ліцензіатів та 1 ліцензію анульовано.

Слід зазначити, що з травня місяця 2011 року видача ліцензій здійснюється виключно Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.


Робота зі зверненнями громадян та організацій

За 12 місяців 2011 року надійшло поштою 2123 звернень та 25 звернень мешканців – на особистому прийомі, усього 2148 звернень.

Всього з урахуванням колективних звернень до Інспекції ДАБК у Чернігівській області звернулось 74 особи.

Особистий прийом громадян керівництвом Інспекції ДАБК у Чернігівській області здійснюється відповідно до графіка, затвердженого начальником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області від 28 липня 2011 року, № 32.

Також прийом громадян проводиться відповідальними працівниками щоденно з 8 до 17 години, що дає максимальну забезпеченість інформаційно-консультативної допомоги громадянам в будь-який робочий день тижня.


Щодо діяльності у сфері житлово-комунального господарства

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області упродовж 2011 року проведено 120 перевірок за дотриманням суб’єктами житлово-комунальних послуг вимог законодавства у житлово-комунальній сфері, з них 5 позапланових перевірок, 23 планові перевірки, 92 комісійні перевірки.

За результатами перевірок суб’єктам житлово-комунального господарства, в яких інспекцією були виявлені порушення чинного законодавства та нормативних вимог, надано 24 приписи, які виконуються суб”єктами господарювання.

Інспекцією надано 5 пропозицій органам місцевого самоврядування та місцевим державним адміністраціям щодо усунення недоліків та покращення роботи в сфері житлово-комунального господарства.

Працівники інспекції проводили постійний моніторинг підготовки до опалювального сезону та безпосереднього проходження опалювального сезону на території області.

Інспекцією організовано 92 комісійні перевірки з виїздом на місця.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини