Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:50:04

Новий Статут місту Чернігову?!

20.01.2012   09:43Агенцiя

“Розробка нового (альтернативного) Статуту Чернігова”

Суть ініціативи: оскільки існуючий Статут не відображає реальних потреб жителі міста, не регулює взаємовідносини в громаді, а просто дублює закон про місцеве самоврядування, виникає необхідність розробки нового Статуту Чернігова, на основі спільного діалогу громади та влади міста, через обговорення проекту нового Статуту на громадських слуханнях, круглих столах тощо.

Цілі ініціативи: прийняття нового Статуту, який би урегульовував усі спірні, не визначені загальним законодавством взаємовідносини в середині чернігівської громади.

Очікуваний результат ініціативи: прийняття чернігівською міською радою нового дієвого Статуту Чернігова, який виконував би своє призначення.

Необхідні складові (задачі) для реалізації ініціативи: – ініціювання громадською організацією, депутатами тощо потреби удосконалення або заміни існуючого Статуту;

– Формування робочої групи по розробці нового Статуту, яка б об’єднала представників громади та влади;

– Обговорення проекту Статуту серед громадськості;

– Прийняття нового Статуту чернігівською міською радою.

Всі, хто має бачення в розробці змін та доповнень в Статут міста, звертайтесь за телефоном – 093 3456026

http://vektor.cn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=370%3Alrozrobka-novogo-alternativnogo-statutu-cherngovar&catid=21%3Anews-soc-cat&Itemid=139&lang=uk

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини