Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:10:35

Засідання Громадської ради відбудеться 17 вересня

06.09.2014   14:38

4 вересня члени президії Громадської ради при облдержадміністрації обговорили питання, які планується винести на засідання Громадської ради.

17 вересня Громадська рада має розглянути питання створення КЗ «Регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» Чернігівської обласної ради, зокрема щодо ситуації навколо формування Наглядової ради. Громадська рада займає принципову позицію — Наглядова рада має формуватися за участю громадськості, відкрито та прозоро.

Члени Громадської ради також розглянуть питання бізнесової діяльності в області. Було вирішено створити робочу групу по проведенню громадської експертизи чи моніторингу будівництва ТОВ «Регіонпродукт-Україна» птахофабрики з вирощування качок бройлерів у Козелецькому районі. Розпочати формування робочої групи доручено голові комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександру Панченку. Планується долучити до її складу експертів, представників громад, на території яких будується птахофабрика.

Члени президії вирішили підтримати Громадську організацію «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» у створенні Центру соціальних ініціатив, який має включати в себе соціальний готель, соціальну їдальню, виробничі майстерні та соціальний магазин для малозабезпечених громадян. Наразі вирішується питання оренди приміщення для Центру.

На засіданні президії обговорювались питання організації збору коштів на потреби Нацгвардії, допомоги переселенцям з зони АТО та інші питання.
 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.