Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 02:03:04

Партія розвитку України закликає всі опозиційні сили до об'єднання у "Коаліцію миру"

03.09.2014   14:19Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. Сьогодні політикам треба об'єднатися не для того, щоб воювати, а щоб в країні нарешті настав мир, вважають у Партії розвитку України.

На відміну від прибічників війни ми пропонуємо всім розсудливим політичним силам, які виступають проти кровопролиття і хочуть бачити нашу країну єдиною, об'єднатися в коаліцію миру, — каже голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін. — Сьогодні потрібно розпочати діалог і за допомогою переговорів досягти миру. Адже головне — це зберегти життя людей і зберегти країну.

У Партії розвитку України вважають, що держава страждає не тільки від внутрішнього збройного конфлікту та зовнішнього агресора, а також і від непрофесійних дій влади.
Ми бачимо, що влада діє неефективно. Не робляться вагомі політичні та дипломатичні кроки для досягнення миру на Сході країни: триває кровопролиття, знецінюється національна валюта, зубожіють мільйони громадян. При цьому, сьогоднішніх керівників держави турбують перш за все парламентські вибори та рейтинги власних політичних сил.

Дивно: в Україні йде війна, гинуть люди. А політики наввипередки закликають до агресії, активізації бойових дій. Але військові дії без політичних домовленостей і компромісів нічого не вирішать, — вважає Анатолій Мельник, голова комітету обласної організації Партії розвитку України. — Ми закликаємо всі політичні сили — давайте спільно шукати шлях до миру.

Що пропонує Партія розвитку України?

По перше, зупинити війну.

По друге, відновити всі скасовані Урядом соціальні гарантії та провести індексацію зарплат і пенсій до рівня реальної інфляції і з урахуванням катастрофічного підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Тільки мир врятує економіку, збереже робочі місця, забезпечить розвиток української держави.

Прес-служба Партії розвитку України

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.