Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 18:13:51

Партія розвитку України закликає всі опозиційні сили до об'єднання у "Коаліцію миру"

03.09.2014   14:19Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. Сьогодні політикам треба об'єднатися не для того, щоб воювати, а щоб в країні нарешті настав мир, вважають у Партії розвитку України.

На відміну від прибічників війни ми пропонуємо всім розсудливим політичним силам, які виступають проти кровопролиття і хочуть бачити нашу країну єдиною, об'єднатися в коаліцію миру, — каже голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін. — Сьогодні потрібно розпочати діалог і за допомогою переговорів досягти миру. Адже головне — це зберегти життя людей і зберегти країну.

У Партії розвитку України вважають, що держава страждає не тільки від внутрішнього збройного конфлікту та зовнішнього агресора, а також і від непрофесійних дій влади.
Ми бачимо, що влада діє неефективно. Не робляться вагомі політичні та дипломатичні кроки для досягнення миру на Сході країни: триває кровопролиття, знецінюється національна валюта, зубожіють мільйони громадян. При цьому, сьогоднішніх керівників держави турбують перш за все парламентські вибори та рейтинги власних політичних сил.

Дивно: в Україні йде війна, гинуть люди. А політики наввипередки закликають до агресії, активізації бойових дій. Але військові дії без політичних домовленостей і компромісів нічого не вирішать, — вважає Анатолій Мельник, голова комітету обласної організації Партії розвитку України. — Ми закликаємо всі політичні сили — давайте спільно шукати шлях до миру.

Що пропонує Партія розвитку України?

По перше, зупинити війну.

По друге, відновити всі скасовані Урядом соціальні гарантії та провести індексацію зарплат і пенсій до рівня реальної інфляції і з урахуванням катастрофічного підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Тільки мир врятує економіку, збереже робочі місця, забезпечить розвиток української держави.

Прес-служба Партії розвитку України

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.