Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 серпня, 13:43:40

Міський голова не вважає за потрібне піаритися на темі АТО

03.09.2014   13:36

Чернігівський міський голова Олександр Соколов закликав активістів, які прийшли сьогодні до міськради, не робити піар на темі антитерористичної операції.

Громадські активісти звинуватили керівника Чернігова у тому, що він не допомагає родинам мобілізованих та загиблих, усунувся від допомоги військовослужбовцям 13-го і 41-го батальйонів територіальної оборони.

О.Соколов зазначив, якщо він не озвучує це питання на телебаченні і в пресі, то це не означає відсутність допомоги. Робота в цьому напрямку триває кілька місяців. Зокрема, структурні підрозділи міської ради та комунальні підприємства Чернігова надали допомогу на суму майже 1 млн. грн. Від підприємств і чернігівців скоординовано надання матеріальної допомоги на суму 700 тис. грн. У зону АТО направлено, згідно з мобілізаційним планом, понад 50 одиниць техніки підприємств міста. Після зустрічі із матерями і дружинами у зону АТО відправлено спеціальний автомобіль "швидкої" допомоги.

Міський голова також зазначив – щодо сплати комунальних платежів, то згідно із законодавством, представникам родин, члени яких перебувають у зоні АТО, необхідно написати заяву у ЖЕК, щоб не сплачувати платежі за відсутнього члена родини.

До шкіл і садків Чернігова 1 вересня пішли понад 150 дітей переселенців із Луганської та Донецької областей. Органи місцевої влади надають допомогу і підтримку при влаштуванні дітей до навчальних закладів міста.

"Сьогодні на міській планірці я теж говорив про допомогу військовослужбовцям, зокрема, йдеться про забезпечення бійців спальними мішками", - зазначив О.Соколов.

Відділ з діяльності правоохоронних органів міської ради координує допомогу військовим частинам, володіє інформацією про їхні потреби.
 

Останні новини Чернігівщини

Зафіксовано новий рекорд врожайності пшениці

Зафіксовано новий рекорд врожайності пшениці 13:03

Чернігівщина вкотре збагатила Книгу рекордів України новим досягненням. У СТОВ “Батьківщина” зафіксовано рекорд України з врожайності пшениці.

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 2 особи та 83 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 2 особи та 83 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:20

Упродовж минулого тижня з 3 по 10 серпня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 184 чоловіки особового складу та 58 одиниць спеціальної техніки.

Кількість хворих на коронавірусну хворобу в області зросла на 11 осіб

Кількість хворих на коронавірусну хворобу в області зросла на 11 осіб 12:00

П'ятеро осіб захворіло у Борзнянському районі, двоє - у Козелецькому районі, по 1 випадку інфікування коронавірусом зафіксовано у Варвинському, Ічнянському районах та містах Ніжині та Чернігові. Двоє хворих перебувають на госпіталізації в Борзнянській ЦРЛ, а інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.

На ділянці ремонту М-01 під Ріпками здійснено стабілізацію основи у місці утворення колійності

На ділянці ремонту М-01 під Ріпками здійснено стабілізацію основи у місці утворення колійності 11:36

На ділянці ремонту дороги М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (км 192 - 199) перед укладанням асфальтобетону, окрім фрезерування старого покриття, здійснено також стабілізацію основи у місці утворення значної колійності.

Споживання продуктів харчування населенням області. ДОВІДКА

Споживання продуктів харчування населенням області. ДОВІДКА 11:19

За розрахунками Державної служби статистики України в середньому у 2019 р. пересічний чернігівець спожив 53 кг м’яса та м’ясних продуктів, 211 кг молока та молочних продуктів, 294 яйця, 116 кг хлібних продуктів, 165 кг картоплі, 176 кг овочів та баштанних, 53 кг плодів, ягід та винограду, по 13 кг олії, риби та рибних продуктів, 40 кг цукру.