Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 21:33:48

Міський голова не вважає за потрібне піаритися на темі АТО

03.09.2014   13:36

Чернігівський міський голова Олександр Соколов закликав активістів, які прийшли сьогодні до міськради, не робити піар на темі антитерористичної операції.

Громадські активісти звинуватили керівника Чернігова у тому, що він не допомагає родинам мобілізованих та загиблих, усунувся від допомоги військовослужбовцям 13-го і 41-го батальйонів територіальної оборони.

О.Соколов зазначив, якщо він не озвучує це питання на телебаченні і в пресі, то це не означає відсутність допомоги. Робота в цьому напрямку триває кілька місяців. Зокрема, структурні підрозділи міської ради та комунальні підприємства Чернігова надали допомогу на суму майже 1 млн. грн. Від підприємств і чернігівців скоординовано надання матеріальної допомоги на суму 700 тис. грн. У зону АТО направлено, згідно з мобілізаційним планом, понад 50 одиниць техніки підприємств міста. Після зустрічі із матерями і дружинами у зону АТО відправлено спеціальний автомобіль "швидкої" допомоги.

Міський голова також зазначив – щодо сплати комунальних платежів, то згідно із законодавством, представникам родин, члени яких перебувають у зоні АТО, необхідно написати заяву у ЖЕК, щоб не сплачувати платежі за відсутнього члена родини.

До шкіл і садків Чернігова 1 вересня пішли понад 150 дітей переселенців із Луганської та Донецької областей. Органи місцевої влади надають допомогу і підтримку при влаштуванні дітей до навчальних закладів міста.

"Сьогодні на міській планірці я теж говорив про допомогу військовослужбовцям, зокрема, йдеться про забезпечення бійців спальними мішками", - зазначив О.Соколов.

Відділ з діяльності правоохоронних органів міської ради координує допомогу військовим частинам, володіє інформацією про їхні потреби.
 

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини