Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 05:38:35

У Чернігові та області шукатимуть правду про кандидатів в депутати

03.09.2014   11:25

Справжнє полювання на чесну та правдиву інформацію про майбутніх народних обранців обіцяють представники Руху «Чесно» у Чернігові та області.

У вівторок, 2 вересня у Чернігові відбулася установча зустріч чернігівського відділення Громадського руху «ЧЕСНО». На ній координатор руху в області Павло Пущенко озвучив основні завдання на майбутні два виборчі місяці.

Так цього року рух «Чесно» буде акцентувати увагу на доброчесності партій та кандидатів мажоритарників. В першу чергу активісти будуть звертатися до партій з проханням відкрити списки кандидатів до їх затвердження на з’їзді та подання до ЦВК.

Також до партій висуваються такі вимоги: відкрити повні автобіографії кандидатів та повні майнові декларації за 2013, оприлюднити детальний фінансовий звіт партії за 2013 рік та за 5 днів до дня голосування оприлюднити деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду партії та їх використання під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів (з даними станом на 10 день до дня голосування) та інформацію про джерела коштів, використаних для формування виборчої застави партії, а також забезпечити оприлюднення такої інформації кандидатами від партії в одномандатних округах. Крім того активісти «Чесно» будуть вимагати забезпечити підтримку народними депутатами України, які балотуватимуться кандидатами на позачергових виборах народних депутатів України, законопроекту № 4846.

Питання «Звідки гроші на кампанію?» та оприлюднення історії кандидатів в народні депутати не омине і кандидатів-мажоритарників. Від них також вимагатимуть фінансової прозорості та відкритості.

Складно довести свою доброчесність  буде тим кандидатам, хто голосував за закони 16 січня, учасникам різноманітних корупційних схем та розслідувань, адже щодо них рекомендації «Чесно» будуть звичайно «НЕ рекомендує».

Також Рух «Чесно» не тільки буде вимагати прозорості, а і проводитиме різноманітні заходи, під час яких інформуватиме виборців про кандидатів, їх діяльність та доброчесність.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ