Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:05:14

У Чернігові та області шукатимуть правду про кандидатів в депутати

03.09.2014   11:25

Справжнє полювання на чесну та правдиву інформацію про майбутніх народних обранців обіцяють представники Руху «Чесно» у Чернігові та області.

У вівторок, 2 вересня у Чернігові відбулася установча зустріч чернігівського відділення Громадського руху «ЧЕСНО». На ній координатор руху в області Павло Пущенко озвучив основні завдання на майбутні два виборчі місяці.

Так цього року рух «Чесно» буде акцентувати увагу на доброчесності партій та кандидатів мажоритарників. В першу чергу активісти будуть звертатися до партій з проханням відкрити списки кандидатів до їх затвердження на з’їзді та подання до ЦВК.

Також до партій висуваються такі вимоги: відкрити повні автобіографії кандидатів та повні майнові декларації за 2013, оприлюднити детальний фінансовий звіт партії за 2013 рік та за 5 днів до дня голосування оприлюднити деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду партії та їх використання під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів (з даними станом на 10 день до дня голосування) та інформацію про джерела коштів, використаних для формування виборчої застави партії, а також забезпечити оприлюднення такої інформації кандидатами від партії в одномандатних округах. Крім того активісти «Чесно» будуть вимагати забезпечити підтримку народними депутатами України, які балотуватимуться кандидатами на позачергових виборах народних депутатів України, законопроекту № 4846.

Питання «Звідки гроші на кампанію?» та оприлюднення історії кандидатів в народні депутати не омине і кандидатів-мажоритарників. Від них також вимагатимуть фінансової прозорості та відкритості.

Складно довести свою доброчесність  буде тим кандидатам, хто голосував за закони 16 січня, учасникам різноманітних корупційних схем та розслідувань, адже щодо них рекомендації «Чесно» будуть звичайно «НЕ рекомендує».

Також Рух «Чесно» не тільки буде вимагати прозорості, а і проводитиме різноманітні заходи, під час яких інформуватиме виборців про кандидатів, їх діяльність та доброчесність.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини