Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 04:46:27

У Прилуках ухвалено рішення про маркування російський товарів

30.08.2014   10:10

29 серпня в Прилуках, що на Чернігівщині, відбулася чергова сесія міської ради, на якій підтримали звернення депутата Прилуцької міськради Віталія Юрочко про підтримку українського виробника на території міста.

"Коли триває відкрита війна Росії проти України купувати російські товари означає те саме, що фінансувати вбивства наших українців на Донбасі. Усі товари, які вироблені чи навіть розфасовані в РФ, мають містити спеціяльне маркування з одночасним нанесенням зображення прапора Російської Федерації також на цінники таких товарів та розміщуватися на окремих полицях у магазинах. Потрібно запровадити інформаційні стенди у торговельних приміщеннях, де здійснюють продаж товарів російського походження, з написом "Товари з Російської Федерації", – зазначив депутат міськради.

Рішення підтримала абсолютна більшість депутатського корпусу міської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини