Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 09:57:36

Штаб спротиву закликає ввести воєнний стан

29.08.2014   09:51Агенцiя

Обласний штаб національного спротиву вирішив звернутися до Президента України Петра Порошенка з пропозицією негайно розглянути питання про введення в Донецькій та Луганській областях військового стану.

Пряма агресія Російської Федерації ставить Україну перед вибором: чи досі прикриватися статусом АТО чи ввести військовий стан, бо вітчизняна війна українського народу проти російських окупантів стала очевидною. У штабі переконані, що введення такого стану дасть можливість мобілізувати всі сили для фронту, для перемоги, як і для очищення тилу від посібників московського режиму.

Член штабу Олександр Скорина, який воює у складі спецбатальйону міліції "Чернігів" і зараз перебуває у короткотерміновій відпустці, розповів про ситуацію в Луганській області. він запевнив, що переважна більшість тамтешнього населення так само ставиться до російської окупації, як і на Чернігівщині. Нема там ніякої масової підтримки сепаратизму. "Наркомані та алкоголіків, що взяли зброю, наші уже перестріляли, а тепер ми воюємо з регулярною російською армією", - запевнив учасник антитерористичної операції Олександр Скорина.


Прес- служба обласного штабу національного спротиву

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ