Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:00:50

Що приховує дим війни?

22.08.2014   20:26Агенцiя

ТОЧКА ЗОРУ. За минулі шість місяців Україна стала ще біднішою. Під приводом «потреб військового часу» громадянам пропонують не критикувати владу, закривати очі на неефективність держуправління і корупцію.

— Для збереження держави потрібно не тільки успішно вести військові дії. Потрібен економічний розвиток. Зубожіла країна, у якій живуть знедолені люди, стане легкою жертвою будь-якого агресора, — каже Віталій Голець, заступник голови комітету обласної партійної організації Партії розвитку України.

— Ще до початку активних військових дій на сході ми бачили падіння виробництва. Наприклад, на Чернігівщині з січня по травень промислове виробництво скоротилось на 2%, а по Україні — майже на 5%. У деяких галузях області падіння ще глибше: —12% у нафтодобуванні, —21% у хімічному виробництві. А найбільш болючим для громадян, вважаю, стало спровоковане владою глибоке знецінення гривні — на 64% з початку року, — розповідає Віталій Голець. — У цей складний час влада думає не про реформи та економіку, а про вибори. Не дивно, що їх хочуть провести якнайскоріше. Адже в листопаді люди отримають «космічні» рахунки за тепло. І тоді провладні партії навряд отримають шанс потрапити до парламенту.

Економісти вважають, що списувати всі проблеми на конфлікт на Донбасі і напружені відносини з Росією не можна.

— Не виконуються анонсовані владою кроки бо боротьбі з корупцією. Різні служби, агенції, інспекції беруть з людей та підприємців кошти, подекуди «тарифи» на такі послуги навіть зросли. Щоб не було корупції — треба щоб цього захотіли керівники держави. Однак, як бачимо, такого бажання немає, — заявив Віталій Голець на громадських зборах щодо оцінки ефективності роботи Центрів з надання адміністративних послуг.

Прес-служба Партії розвитку України


 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.