Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 23:05:01

Політичне призначення?

21.08.2014   09:01Агенцiя

На черговій сесії міської ради, що відбудеться 28 серпня, вирішуватиметься важливе кадрове питання – призначення на посаду директора комунального підприємства «Телекомпанія «Прилуки». Варто зауважити, що на попередньому сесійному засіданні депутати задовольнили заяву про звільнення колишнього директора Вікторії Сак, подану нею 26 травня.

Щоб визначитись із кандидатурою можливого керівника, працівники телекомпанії взяли участь у таємному голосуванні. Як стало відомо з достовірних джерел, більшість голосів (16) було віддано за радника міського голови з питань менеджменту Галину Мончуляк.

Іншу кандидатуру – Ірину Павлютіну, яка тривалий період часу працювала головним редактором комунального телебачення, а також була другим номером у списку кандидатів у депутати Чернігівської обласної ради на виборах 2010 року від Партії регіонів, – підтримали лише двоє працівників.

Але така розстановка сил не влаштувала представників окремої політичної партії, котра й запропонувала Ірину Павлютіну кандидатом на посаду директора. Йдеться про місцевий осередок Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», голова фракції якого в міській раді Світлана Яременко заявила, що призначення керівника комунального телебачення має відбуватися за квотою цієї партії.

Як бачимо, прилуцька «Батьківщина» має намір «поставити» на відповідальну посаду людину, яка б забезпечила політичні амбіції партії напередодні виборів. Судячи з усього, для цього можна запросто знехтувати думкою колективу.

 

http://gradpryluky.info/index.php/rubriki-gazeti/rubryky-gazety/miski-novyny/item/401-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F?
 

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року