Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:43:43

Руслан Марцінків вимагає припинити антидержавницькі провокації в области

20.08.2014   16:39Агенцiя

Народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на Чернігівщині Руслан Марцінків скерував депутатське звернення стосовно припинення антидержавницьких провокацій у Чернігівській області.

Зокрема, у місті Ічня Ічнянського району в серпні цього року розповсюджували листівки провокаційного змісту, автором листівки зазначено Петра Симоненка, лідера Компартії України, видавцем – інфоцентр Чернігівського обкому КПУ.

Мешканці Чернігівської области звернулися до депутата щодо антидержавницької діяльности представників партій, рухів, організацій та окремих громадян на території области. Адже зміст поширеної листівки містить інформацію щодо учасників Майдану та Революції гідности як інформацію про представників націонал-фашистського режиму.

На підставі викладеного народний депутат-свободівець Руслан Марцінків звернувся до прокуратури, СБУ та Чернігівської ОДА з вимогою здійснити всі заходи для забезпечення конституційного ладу на території Чернігівської области.

Націоналіст закликає припинити провокації та антидержавницьку діяльність в области, надати правову оцінку та за наявности підстав порушити кримінальне провадження.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.