Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:29:16

Залучення транспортних засобів під час мобілізаційних заходів

13.08.2014   15:20

13 серпня на засіданні Координаційної ради по організації пасажирських перевезень розглянуто можливості залучення транспортних засобів під час мобілізаційних заходів.

У засіданні взяли участь перевізники, представники структурних підрозділів ОДА, обласного військового комісаріату та громадськості.

— До сьогодні мобілізованих на навчання доправляли за допомогою приватного транспорту, — розповідає директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури ОДА Петро Головач.— Це надзвичайно дорого, адже за кожен кілометр доводилося сплачувати у середньому до 15 гривень.

Подібні рейси 12 перевізників області здійснювали самостійно. Саме у такий спосіб мобілізовані доставлялись до військово-навчальних центрів по всій країні.

— Військовий комісаріат має запас дизпалива — близько 2-х тонн, — зазначив начальник Чернігівського гарнізону, обласний військовий комісар Костянтин Нікулін. — Ми готові виділити його для перевізників на договірній основі. Потреба у паливі та інші витрати на кожен рейс розглядатимуться в індивідуальному порядку.

Відповідальними за залучення транспортних засобів для мобілізаційних заходів є Департамент житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури, Департамент фінансів ОДА, а також військовий комісаріат області.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).