Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 06:36:00

Податківці Чернігівщини, виховуючи роботодавців, допомагають бюджету

12.08.2014   07:06

На Чернігівщині триває операція «Урожай-2014».

Під час її проведення фахівці підрозділів з доходів і зборів фізичних осіб Головного управління Міндоходів в Чернігівській області систематично організовують заходи з метою упередження використання неоформленої найманої праці серед роботодавців сільськогосподарської галузі.

В першу чергу вони працюють з тими, хто має ризики використання праці нелегальних робітників. Приміром, маючи значні обсяги виробництва, бізнесмени звітують, що не мають найманих працівників.

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Наталя Кузнецова, завдяки профілактичній роботі під час операції «Урожай» податківці посприяли добровільному оформленню трудових відносин з 289 найманими робітниками. Завдяки цьому до бюджету додатково надійшло більше 207 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Приміром, податківці Ніжинської ОДПІ звернули увагу на підприємство, яке переробляє городину і набирає працівників для сільгоспробіт. Щоб упередити порушення законодавства, фахівці місцевої податкової інспекції організували робочу зустріч з керівником цього товариства з обмеженою відповідальністю. В ході спілкування роз’яснили діюче законодавство щодо організації сезонних робіт і використання найманих працівників за трудовими угодами.

Після проведеної роботи оформлені трудові відносини з 58 найманими працівниками на виконання сезонних робіт протягом періоду, який не перевищує шість місяців. Їм буде виплачена заробітна плата за виконані роботи не нижче від законодавчо встановленого розміру.

Від проведених податковою інспекцією заходів до бюджету надійде більше 14 тисяч гривень податку на доходи з фізичних осіб.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини