Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 14:34:57

"Люди мають бачити, що держава їх захищає"

09.08.2014   08:16

У прокуратурі Чернігівської області сьогодні відбулось засідання колегії, присвячене підведенню підсумків роботи органів прокуратури області у 1 півріччі 2014 року, заходам, спрямованим на підвищення ефективності їх діяльності та основним завданням на наступний період.

Головував на засіданні колегії прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко.

Окрім прокурорів, на зібранні був присутнім і виступив голова Консультативної ради при прокуратурі області, голова правління громадської організації «Чернігівський центр Прав Людини» Олександр Підгорний.

У своїй доповіді прокурор області дав оцінку роботі підлеглих і поставив основні завдання. Серед цих завдань — протидія корупції, в тому числі викорінення її у власних лавах; відновлення довіри людей до органів прокуратури; боротьба з розкраданням державних коштів та застосування прокурорських повноважень для їх повернення; посилення захисту конституційних прав і свобод громадян; підвищення ефективності координації роботи правоохоронних органів для протидії злочинності, та інші.

Він, зокрема, сказав:

— Головним ворогом нашої держави у внутрішній сфері є корупція, насамперед серед високопосадовців. Представниками колишньої влади було впроваджено численні схеми розкрадань, у тому числі бюджетних коштів, організовано так звані фінансові площадки та податкові ями. Сьогодні люди вимагають широкомасштабної і нещадної боротьби з цим негативним явищем. Робота правоохоронних органів регіону у цій сфері дещо активізувалася. Майже утричі більше виявлено кримінальних корупційних правопорушень, половина з них тяжкі та особливо тяжкі. Водночас, поки що на місцях більшість корупціонерів і хабарників силу закону та невідворотність покарання ще не відчула. Більше того, вже деякі новопризначені спритники намагаються відновити функціонування старих злочинних схем. Ми маємо нещадно це викорінювати.

Подальша робота колегії була присвячена недолікам в організації прокурорсько-слідчої діяльності та шляхам їх усунення.

Підводячи підсумки, Володимир Стеценко ще раз наголосив на тому, що складна ситуація в країні вимагає від прокурорів результативної роботи. «Люди мають бачити, що держава їх захищає», — підкреслив він.
 

Останні новини Чернігівщини

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння 14:28

Опівночі на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль врізався в електроопору.

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу 14:13

8 квітня о 13:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності та настилу в лісі біля с. Сорокошичі Козелецького району.

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини 13:25

Працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди, які розуміють, як важливо згуртуватися в цей непростий момент, долучаються до протидії поширенню коронавірусу.

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон 11:20

За інформацією Гідрометцентру, за останні три доби середня температура зовнішнього повітря є вищою +8 градусів, і відповідно до чинного законодавства це дає підстави для офіційного завершення опалювального сезону.