Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 21:34:45

Голова облдержадміністрації вимагає взяти під особисте шефство родини, де є загиблі чи поранені під час проведення АТО

09.08.2014   08:10

Відпрацювати усі проблемні питання щодо соціального захисту та всебічної допомоги родинам військовослужбовців, які загинули під час АТО. Таку вимогу перед керівниками міст і районів на виконання завдань Президента України поставив голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко.

Згідно з дорученням очільника області, голови РДА та міські голови мають володіти повною інформацією щодо поіменних списків мобілізованих, поранених та загиблих, а також мобілізувати усі сили та ресурси на підтримку їх сімей.

Зокрема, представники влади на місцях мають організувати та контролювати роботу щодо медичного забезпечення, санітарно-курортного лікування, влаштування дітей до навчальних та оздоровчих закладів.

Особливу увагу слід приділити призначенню житлових субсидій таким родинам або ж, при можливості, звільнення їх від сплати за житлово-комунальні послуги.

На постійному контролі залишається вирішення питань господарсько-побутового та сільськогосподарського напрямків, сплати кредитних зобов’язань тощо.

— Вимагаю встановити жорсткий контроль за виконанням функціональних обов’язків керівниками всіх служб та установ, які мають надавати першочергову допомогу сім’ям у разі потреби. По кожному напрямку має бути відпрацьований список сімей та тих проблем, які потребують вирішення. Ми у великому боргу перед загиблими, тож маємо продемонструвати всією громадою увагу та повагу родинам тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України, - підкреслює Володимир Івашко.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.