На Чернігівщині новий керівник міграційної служби
Голова ДМС України Сергій Радутний своїм наказом призначив на посаду начальника УДМС України в Чернігівській області Ксенію Лук’янець.
Колективу новопризначеного керівника представили перший заступник голови ДМС України Юрій Сергієнко та заступник керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Юрій Музика.
У своїй промові Юрій Музика наголосив, що серед першочергових завдань він бачить удосконалення діяльності УДМС в Чернігівській області за всіма напрямами, а також побажав новому керівнику міграційної служби успіхів у роботі на благо України.
ДОВІДКА
Ксенія Лук’янець народилася 6 серпня 1985 року в Чернігові. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана - «Магістр права», Національну академію управління - «Магістр фінансів» та Києво-Могилянську бізнес-школу.
З 2007 року працювала на різних посадах у Секретаріаті Кабінету Міністрів України, має 6-й ранг державного службовця.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.