Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 16:08:54

Микола Звєрєв: Спілкуючись із заявниками, розумієш – більшість людей іде до обласної ради відстоювати не власні, а громадські інтереси

24.07.2014   06:41

23 липня голова обласної ради Микола Звєрєв провів черговий прийом громадян, на який прийшли не лише десятки жителів Чернігівщини, але й біженці зі сходу України.

Зокрема, керівники ПАТ «Ніжинський жиркомбінат», порушили перед головою обласної ради питання щодо виробничих проблем. А ось, інвалід першої групи, чернігівець Петро Масол завітав до очільника обласної публічної влади з пропозицією стосовно вирішення наболілої для всіх інвалідів краю проблеми пандусів. Директор обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка Інна Алефіренко звернулася з питанням допомоги у справі фінансування для потреб тисяч читачів закладу додаткових друкованих засобів масової інформації…

Між тим, на кожен прийом до голови обласної ради все частіше звертаються біженці із східних регіонів України, які просять в основному допомогти із наданням тимчасового житла та працевлаштуванням. Цього разу до нього з проханням допомогти із житловим розміщенням звернулася утікачка з дитиною із міста Молодогвардійськ Луганської області, на що керівник розпорядився відповідальним працівникам органів місцевого самоврядування та виконавчої влади терміново позитивно відреагувати.

Голова обласної ради, спілкуючись з відвідувачами громадської приймальні, запевнив, що влада зробить все залежне, аби кожне із звернень було уважно розглянуто і отримало позитивне рішення.

Принагідно нагадаємо, що відповідно до затвердженого графіка, прийом громадян головою обласної ради здійснюється кожної другої, четвертої середи щомісяця. Попередній запис на прийом відбувається за адресою: м. Чернігів, пр. Миру, 43, каб. 106, або по телефону (0462) 676-652.
 

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.