Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:41:09

Створюється громадська рада при голові обласної ради з питань правопорядку, прав та законних інтересів громадян

17.07.2014   13:59

16 липня відбулася зустріч голови обласної ради Микола Звєрєва з представниками громадських організацій Чернігівщини. На ній розглянуто питання щодо створення громадської ради, яка займатиметься питаннями дотримання законності.

У ході зустрічі її учасники обговорили деталі і напрями діяльності новоствореного громадського об'єднання та дали йому назву - громадська рада з питань правопорядку, прав та законних інтересів громадян при голові обласної ради. Микола Звєрєв зазначив, що для того, аби працювала ця рада необхідно використовувати механізм спільної роботи громадських організацій з обласною радою.

– Для ефективної роботи ради ми будемо допомагати та координувати її дії, а також знаходити шляхи співпраці з міліцією, прокуратурою, СБУ та іншими правоохоронними органами.

Першим напрямом роботи новоствореної громадської ради планується розгляд питання щодо несправедливого завищення тарифів на комунальні послуги.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини