Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:29:50

Штаб затвердив список 11, що не пройшли люстрацію

17.07.2014   07:51Агенцiя

Обласний штаб національного спротиву після тривалого обговорення, вивчення всіх доступних обставин, запитів до відповідних структур влади затвердив список з 11 прізвищ чиновників, які не відповідають критеріям люстрації і повинні бути звільнені. А їх діяльність має бути розслідувана.

Першим у списку стоїть Микола Стрілець - він був фактичним керівником обласної організації Партії регіонів, головою депутатської фракції ПР у обласній раді, організатором фінансових потоків. Сьогодні він, як це не дивно для нової влади, не звільнений і отримує заробітну плату в обласній державній адміністрації. Чому його не звільняють - штаб хоче дізнатися в голови ОДА Володимира Івашка.

Другим йде чернігівський міський голова Олександр Соколов, який обіцяв подати заяву та так і не набрався мужності це зробити.

Третій номер люстраційного списку на звільнення - військовий комісар Костянтин Нікулін. Штаб звернувся до міністра оборони з вимогою його звільнення.

Четвертий номер - начальник обласної податкової Лаврешов, що теж набрехав про заяву на звільнення і якого покривають деякі високі обласні чиновники із нової влади.

П'ятий - начальник дільниці благоустрою міської ради Артем Стах. Про нього було вміщено достатньо публікацій і представники штабу уже ходили до нього на зустріч з вимогою подати добровільно заяву.

Шостий, відставки кого добивається штаб національного спротиву, - генеральний директор обласної телерадіомовної компанії "Сівер- центр" Аркадій Білібаєв. Штаб має докази не тільки підтримки ним режиму Януковича, але й зовсім не державницької позиції в сучасній інформаційній війні з Росією.

Сьомий номер, кого треба відправляти у відставку - начальник міського управління освіти Володимир Купріяненко. Вимогу про звільнення штаб уже йому поставив.

Восьмий - начальниця відділу міської ради, відома активістка антимайданів Людмила Скоробагатько. Штаб тільки зараз включив її до списку, але має намір домогтися відставки за цинічну підтримку режиму Януковича.

Дев'ятий - і його тільки зараз включено до списку з вимогою відставки - начальник департаменту культури, туризму, національностей і релігії Сергій Мойсієнко. Штаб вирішив звернутися до Генеральної прокуратури з проханням розслідувати його діяльність.

Десятий фігурант списку - начальник державної виконавчої служби Олег Шерман. Попри намагання деяких членів штабу захистити О.Шермана з якихось своїх меркантильних інтересів, загалом штаб проголосував за його звільнення. Хоча б за невиконання рішення судів про знесення намету московської церкви біля Катерининки.

Одинадцятий у списку - заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, попри те, що конкретних претензій до нього не висунуто. Але штаб вважає, що ті діячі, які ведуть свою політичну біографію ще з часу КПРС, повинні звільнити місце для нових політиків.


Прес- служба обласного штабу національного спротиву

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини