Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 21:57:57

Обласний осередок партії "УДАР" обрав нового керівника

12.07.2014   14:04Агенцiя

Одноголосно "ударівці" погодили кандидатуру Юрія Тарасовця на посаду голови Чернігівського обласного осередку партіїї.

У суботу, 12 липня, відбулась конференція обласного осередку партії "УДАР Віталія Кличка".

Головним питанням порядку денного стало обрання нового очільника осередку та керівних органів. Кандидатуру Юрія Тарасовця, на посаду голови обласного осередку, підтримали всі делегати конференції.

"Орієнтиром повинен стати якісний склад обласної команди «УДАРу».

Пріоритетом – представництво наших однопартійців в органах місцевого самоврядування всіх рівнів: від сільських до обласної ради. З сьогоднішнього дня ми повинні забути авторитарні принципи управління та керуватись лише демократичними, об’єднуючи людей навколо себе, задля досягнення спільної мети. Тільки такими методами та принципами ми забезпечимо злагоджену роботу обласної партійної організації", - зазначив у своїй промові новообраний голова обласного осередку "УДАРу", Юрій Тарасовець.

Також, на конференції було обрано Раду обласного партійного осередку та Ревізійну комісію.

-------------
Юрій Миколайович Тарасовець - депутат VI скликання Чернігівської міської ради; з 2010 року очолював Чернігівський міський осередок Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини