Оздоровлення дітей області повинно бути якісним та безпечним
За вікном літо. В області у повному розпалі дитяча оздоровча кампанія. Як і де діти Чернігівщини відпочивають та оздоровлюються, йшлося на засіданні обласного оперативного штабу, яке 8 липня провів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман.
— Оздоровча кампанія в області розпочалася вчасно, згідно з планом, та йде у нормальному руслі без особливих ускладнень, — зазначила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксана Сердюк.
За її інформацією, у червні на території області відпочили 29 тисяч дітлахів шкільного віку. Послуги відпочинку їм надавали 506 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку і 1 наметове містечко.
На сьогодні в регіоні працюють 23 заклади оздоровлення. З початку сезону тут побувало 2,5 тисячі дітей. Ще 4 такі заклади відкриють свої двері у другій половині липня.
Вперше на Чернігівщині запрацювала літня школа для обдарованих та талановитих дітей. Протягом двох змін тут набудуть нових знань та оздоровляться 80 дітей.
Загалом, на сьогодні відпочинковими та оздоровчими послугами охоплено понад 40 тисяч дітей Чернігівщини, що складає 45,7% від їх загальної кількості. Із них 12,2% дітлахів оздоровилися, а 33,5% — відпочили.
На сьогодні в закладах оздоровлення області перебувають і 55 дітей зі сходу країни.
Виконуються завдання з оздоровлення дітей вразливих та незахищених категорій. Наразі оздоровчі та відпочинкові послуги надано понад 1 тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 60 тисячам з багатодітних та малозабезпечених родин.
Оздоровлюються діти Чернігівщини не тільки у місцевих закладах на території області. Так, до таборів у Миколаївської області відправлено 404 дитини. У НДЦ «Молода Гвардія» загартовуються та набираються сил 104 маленькі чернігівці пільгових категорій, а ще 312 отримали дозвіл на виїзд для оздоровлення за кордон.
Із запланованих 66,7 млн грн на відпочинок та оздоровлення, за словами Оксани Сердюк, вже використано майже 20 млн грн. Через отруєння дітей у пришкільному таборі у м. Носівка значно посилено контроль у всіх оздоровчих закладах області. Постійно проводяться перевірки санітарно-гігієнічного стану харчоблоків, стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки таборів, адже головним завданням на сьогодні є недопущення подібних випадків у подальшому.
— Область взяла на себе зобов’язання цього літа оздоровити 75% дітей. Ці плани є цілком реальні. Саме тому органам влади, всім службам, причетним до відпочинку та оздоровленню дітей, контролюючим органам поставлено завдання: забезпечити якісний, змістовний та головне — безпечний відпочинок дітей Чернігівщини, — наголосив Сергій Журман, підсумовуючи засідання обласного оперативного штабу.
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.