Хто є хто в місцевих радах Чернігівщини
Саме такий довідник планує випустити редакція інформаційно-аналітичного журналу "Чернігівський монітор".
Буреломні події останнього часу значно змінили політичну мапу Чернігівської області. Відбулося повне переформатування місцевих рад: з’явилися нові депутатські групи і фракції, зникли деякі старі.
Представникам громадськості, журналістам і звичайним виборцям буде цікаво дізнатися ким є їх народні обранці, обрані як за мажоритарними, так і за пропорційними списками.
Саме для цього ми розпочали підготовку збору інформації для створення довідника «Хто є хто в місцевих радах Чернігівщини».
Планується, що довідник буде складатися з трьох частин.
Перша – склад місцевих рад області.
Друга – депутати місцевих рад в алфавітному порядку.
Третя – календар днів народження депутатів місцевих рад різних рівнів.
Метод збору інформації – інформаційні запити до рад різних рівнів.
За результатами цього проекту буде випущено спеціальний випуск інформаційно-аналітичного журналу «Чернігівський монітор».
Проект по випуску довідника «Хто є хто в місцевих радах Чернігівщини» є власним проектом інформаційно-аналітичного журналу «Чернігівський монітор», позапартійним і фінансується з власних джерел редакції.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).