Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 22:15:45

Керівники області та міста зустрілися з робочою групою Міністерства оборони України

02.07.2014   10:22

Низку важливих питань щодо всебічної допомоги військовослужбовцям та вирішення соціально-гуманітарних питань діяльності Збройних Сил України обговорено 1 липня під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка, голови обласної ради Миколи Звєрєва, Чернігівського міського голови Олександра Соколова та військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріату Костянтина Нікуліна з комплексною групою Міністерства оборони України.

Группа на чолі з начальником відділу – заступником начальника Головного Управління по роботі з особовим складом Збройних сил України Василем Ковтуном прибула відповідно до вимог Закону України «Про оборону України» з метою організації взаємодії між Міністерством оборони України та Чернігівською обласною державною адміністрацією стосовно діяльності Збройних Сил України.

В ході зустрічі обговорено питання організації шефства над військовими частинами; залучення об’єктів місцевої інфраструктури, засобів масової інформації для інформування громадськості стосовно завдань, які вирішуються збройними силами; проведення заходів призовної кампанії до лав Збройних Сил України тощо.

Очільники області та міста поінформували членів групи стосовно заходів, що вживаються в області стосовно всебічної допомоги військовослужбовцям. Так, за сприяння органів виконавчої влади та місцевого самоврядування із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності забезпечено проведення мобілізаційних заходів.

За рахунок ресурсів області сформовано 13 та 41 батальйони територіальної оборони.

Мешканці Чернігівщини продовжують надавати допомогу військовим частинам Збройних Сил України.

Питання соціального захисту сімей мобілізованих до лав Збройних Сил України знаходиться на постійному контролі голів обласної держадміністрації та обласної ради.

Водночас, зауважив Володимир Івашко, виникає багато законодавчо неврегульованих питань, вирішення яких знаходиться поза межами компетенції місцевої влади. Це викликає певну соціальну напругу і непорозуміння у мобілізованих та їх родин.

Голова облдержадміністрації підкреслив: сьогодні одне з головних питань – здійснення постійної координації і контролю за наданням допомоги військовослужбовцям та тісна взаємодія з Міністерством оборони.

Угоду про співробітництво між Міноборони України та органами державної влади і місцевого самоврядування Чернігівської області, проект якої надали представники комплексної групи, буде підписано після відповідного вивчення та доопрацювання.
 

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини