Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 15:15:39

100 найбільш впливових людей Чернігівщини – хто вони?

12.01.2012   13:30

Цю інформацію ми можемо дізнатися через шість тижнів. Інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор”, продовжуючи багаторічну традицію, оголошує старт проекту “100 найвпливовіших людей Чернігівщини”

Щороку, починаючи з 2006, інформаційно-аналітичний журнал “Чернігівський монітор” проводив визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини. Традиційно у опитуваннях брали участь представники влади, політичних партій, засобів масової інформації, громадські діячі, тощо.

Цього року ми проводимо дослідження за трьома напрямками: опитування експертів, vox populi та визначення сотні найбільш згадуваних осіб в ЗМІ Чернігівщини.

Експертами “Чернігівського монітору” є більше трьохсот осіб. Вони територіально представляють всі райони та великі міста Чернігівської області. Серед них представники засобів масової інформації, громадських організацій, політичних партій, органів влади та соціальної сфери. Тобто ті, хто реально впливає на формування громадської думки.
Кожен експерт заповнює анкету, де розміщує 20 прізвищ людей по мірі їх впливу на суспільні, економічні та політичні процеси в нашому регіоні. А щодо першої пятірки обґрунтовує свою думку короткою характеристикою чому ці люди, на його думку, є найвпливовішими.

Vox populi передбачає опитування жителів Чернігівщини (не менше 1200 осіб) на вулицях міст, райцентрів, сіл та селищ – шляхом аудіозапису відповіді респондентів.
Також, як завжди, кожен мешканець області за бажанням може надати свою версію “Двадцятки”, надіславши її або на поштову скриньку (14000, Головпоштамт, а/с 1778) або на електронну пошту
cg.monitor@gmail.com.

“Чернігівську сотню” за версією засобів масової інформації буде визначено шляхом кількісного аналізу згадувань з 15 січня по 29 лютого представників громадськості, влади, політичних діячів, у всіх друкованих виданнях Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць 14:12

Для забезпечення правопорядку у період виборів задіяно 96 поліцейських управління патрульної поліції в Чернігівській області, які здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.