Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 08:21:39

Державні службовці відзначили професійне свято

23.06.2014   20:49

23 червня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із головою обласної державної адміністрації Володимиром Івашком привітали державних службовців області з їх професійним святом.

В урочистому засіданні з цієї нагоди також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Костянтин Лубенцов та Сергій Журман, начальник управління державної служби Головдержслужби України в області Валентин Дубок, голова обкому профспілки працівників державних установ Микола Петренко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, переможці і лауреати ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

«Служіння державі та самовіддана праця на благо народу в усі часи вважалася винятково почесним і відповідальним обов’язком.
Створення в Україні інституту державної служби як дієвого інструменту формування та реалізації державної політики стало свідченням її чіткої орієнтованості на розбудову демократичної, соціальної та європейської держави.
Саме від компетентних, кваліфікованих кадрів залежить реалізація соціально-економічних реформ, розвиток громадянського суспільства, забезпечення добробуту співвітчизників», - відзначив голова облдержадміністрації.

На сьогоднішній день статус державних службовців в області мають майже 9,5 тисяч осіб і переважна кількість, а саме близько 70% з них жінки.
Позитивним є те, що впродовж трьох останніх років зберігається тенденція до збільшення кількості молодих працівників. В області працює більше 4-х тис. службовців віком до 35 років. Це ті люди, які увійшли у свідоме життя вже в часи незалежної України, люди з іншою ментальністю й великими амбіціями до самореалізації.
З усіх організаційних ресурсів саме «людський ресурс», або «людський потенціал», є на сьогоднішній день тим резервом, що приховує найбільші можливості для підвищення ефективності функціонування органів державної влади.

Володимир Івашко вручив відзнаки облдержадміністрації та привітав переможців і лауреатів ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”.

Присутніх також привітали голова обласної ради Микола Звєрєв та голова обкому профспілки працівників державних установ Микола Петренко.

З вітальним словом до державних службовців звернувся Микола Звєрєв, який зазначив, що вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові і державі в ім’я її процвітання для українців в усі часи було почесним обов’язком.
- Держава Україна і державні службовці чесно виконують свої функції, співпрацюючи разом з органами місцевого самоврядування. У нас всіх – єдина мета, щоб Україна була процвітаючою, демократичною, європейською державою, - наголосив Микола Звєрєв.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби голова обласної ради вручив почесні грамоти та нагрудні знаки до них:
- головному спеціалісту відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Валентині Сапон;
- головному спеціалісту сектору спеціального захисту та профілактичної роботи Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації Тетяні Остапенко;
- головному спеціалісту відділу охорони культурної спадщини управління туризму та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Ользі Пряхіній.

Також з професійним святом державних службовців привітав та вручив відзнаки обкому профспілки працівників державних установ голова обкому профспілки працівників держустанов Микола Петренко.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини