Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 15:53:20

Нелегальних працівників не вдасться приховати від чернігівських податківців

12.01.2012   07:12Агенцiя

За минулий рік податківці області виявили 4221 випадок, коли роботодавці використовували працю громадян, з якими трудові угоди офіційно не реєстрували. Податківці ДПІ у м. Чернігові з метою легалізації робочих місць провели роботу з фізичними особами-підприємцями, види діяльності яких потребують використання додаткової найманої праці.

Наприклад підприємець, яка здійснює роздрібну торгівлю через магазин та використовує 3 торгівельні місця на ринку, звітувала про відсутність найманої праці.

За результатом проведеної співбесіди щодо своєчасності та повноти сплати належних податків вона оформила трудові відносини з 8 найманими працівниками.

Ще одна жінка-підприємець, яка має кафе, після відповідної роз’яснювальної роботи оформила трудові відносини з 4 найманими працівниками.

У кожній податковій інспекції області проводиться відповідна робота щодо виявлення таких випадків. Аналізується скільки працівників може справитися з обсягами роботи, які має підприємець. Якщо виявляється невідповідність, то це є підставою для перевірки.

Загалом протягом минулого року до державної реєстрації залучено 1397 осіб. До бюджету додатково спрямовано 639 тис. грн. податків.


Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць 14:12

Для забезпечення правопорядку у період виборів задіяно 96 поліцейських управління патрульної поліції в Чернігівській області, які здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.