Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 08:33:52

У Києві пройшов з'їзд новоствореної Партії розвитку України. ВІДЕО

23.06.2014   09:22

На з'їзді були присутні 745 делегатів зі всіх областей України.

Чернігівську делегацію очолював екс-голова облради Анатолій Мельник. До складу делегації увійшли представники органів місцевого самоврядування та екс-керівники різних рівнів, таки, як Іван Коробко, Олег Шеремет, Віталій Голець, Юрій Беркут, Андрій Курданов та інші.

Неформальним куратором області на з'їзді був один з організаторів партії - екс перший заступник голови Чернігівської ОДА Станіслав Прокопенко.

Головою Національного комітету Партії розвитку України обрано народного депутата Юрія Мірошниченка. Виконавчий комітет партії очолив Сергій Ларін.

Заступниками голови Нацкомітету стали колишній голова Одеської ОДА Микола Скорик та позафракційна депутат Ірина Горіна.

Крім того, з'їзд затвердив програму і статут партії. Виступаючі неоднаразово підкреслювали, що нова партія не є структкрою лідерського типу і значну кількість у її лавах будуть мати жінки і молодь.

За словами Юрія Мірошниченка, партія планує взяти участь у наступний парламентських виборах і "стати стрижнем нової парламентської більшості".

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини