Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 11:51:07

І гряне ГРІМ на Чернігівщині

17.06.2014   15:32

Під час Майдану та Революції Гідності в Чернігівській області утворився Штаб національного спротиву. Але не будучи юридичною особою, це об’єднання не могло працювати в повній мірі.

Для того, щоб дії Штабу стали легітимними, а його члени більш захищеними, активісти зареєстрували Чернігівську обласну громадську організацію «Громадські ініціативи Майдану» або ГРІМ.

За словами «гучномовця» чернігівського Майдану Олександра Бондарєва діяльність нової організації буде спрямована на реалізацію другого етапу революції, а також допомагатиме президенту проводити люстраційні та інші потрібні для суспільства реформи та зміни.

Очолив це утворення активіст Йовенко Вадим. Під час презентації громадської організації він зазначив, що причин для офіційної реєстрації було декілька, але серед головних - легітимність та правоздатність, а також захист членів організації. У планах на майбутнє активістів – створення районних осередків та поширення діяльності ГРІМу на території всієї України.

Як зазначив ще один активіст майдану Олексій Корж, чиновників постійно потрібно контролювати. Бо як тільки громадськість десь пропустить, одразу зявляються корупційні схеми та повертаються старі звички. Саме цим і займатиметься ГРІМ.

Тож головними завданнями, які для себе ставить ЧОГО «ГРІМ» є:
-    не допустити контру, яка хоче зайти до влади
-    люстрація на місцях, не залишати тих, хто «замазався»
-    відстоювати народовладдя

«Ми будемо відстоювати інтереси народу. Бо влада – і є народ», - наголосив Олександр Бондарєв.

Організація ГРІМ зареєстрована 11 червня 2014 року. На сьогодні до організації ГРІМ увійшли 17 членів. Серед них студенти, громадські активісти, підприємці. Офіс ЧОГО «ГРІМ» знаходиться за адресою Комсомольська, 12.

Відповідаючи на запитання, організатори зазначили, що обласний штаб національного спротиву вже виконав свої завдання, ті, хто увійшли до ГРІМу, пройшли внутрішню люстрацію. І вони забралися для того, щоб продовжити справу революції.

У нового об’єднання є видання «Люстраційний бюлетень». Видавець і засновник якого Штаб національного спротиву. Головний редактором призначений Володимир Поліщук. До редколегії увійшли Василь Чепурний, Олександр Ясенчук і Володимир Поліщук. Бюлетень має наклад 10 тисяч екземплярів і розповсюджується безкоштовно. За словами головного редактора «Люстраційного бюлетеню» видання є унікальним і поки що єдиним в Україні.

За словами активістів нова організація відкрита до співпраці з громадськими організаціями, засобами масової інформації та громадянами.

Останні новини Чернігівщини

Кабмін дозволив СБУ з приватним інвестором забудувати житлом третину гектара у Чернігові

Кабмін дозволив СБУ з приватним інвестором забудувати житлом третину гектара у Чернігові 11:34

Кабінет Міністрів погодив надання під будівництво житла військовослужбовцям Служби безпеки ділянки земель оборони площею 0,37 га.

Cтартувала національна естафета

Cтартувала національна естафета "Олімпійський день-2020" 11:14

Чернігів 3 червня першим прийняв національну естафету «Олімпійський день-2020».

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня

Декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 11:06

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням карантину річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради 11:00

3 червня голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький представив нового начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ним став депутат обласної ради Юрій Болоховець.

Чотирьом видатним спортсменам з Чернігівщини призначено стипендії Президента України

Чотирьом видатним спортсменам з Чернігівщини призначено стипендії Президента України 10:57

Указ про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів підписав Президент України Володимир Зеленський 1 червня 2020 року.