Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 16:55:48

"Міський голова вимагає терміново ліквідувати порушення благоустрою міста"

17.06.2014   08:05

З вимогою посилення контролю за дотриманням Правил благоустрою та своєчасного забезпечення відновлення пошкодженої вулично-дорожньої мережі, тротуарів, зелених зон після завершення аварійних робіт на території міста виступив міський голова Олександр Соколов на минулій розширеній нараді із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами Деснянської та Новозаводської районних рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації.

Ситуацію прокоментував начальник КП "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" Артем Стах. Він повідомив, що неодноразово доповідав керівництву міської ради щодо ділянок, які залишилися невпорядкованими після розкопок, здійснених підприємством ПАТ "Чернігівобленерго" у зв'язку з аварійними роботами. Загалом на сьогодні існує 27 таких ділянок по місту, 22 з них залишились ще з осінньо-зимового періоду. Ці ділянки розташовані у різних частинах міста, насамперед, на проїзних частинах доріг, тротуарах, внутрішньо дворових територіях, а також у зелених зонах міста.

Водночас А. Стах зауважив, що ряд інших підприємств, як ПАТ "Укртелеком", Чернігівська філія, КЕП "Чернігівська ТЕЦ", ТОВ фірми "ТехНова", КП "Чернігівводоканал", ліквідували аналогічні порушення на ділянках після завершення аварійних робіт впродовж квітня до початку травня, особливо в період місячника з благоустрою у місті. Зокрема, КП "Чернігівводоканал" упорядкував більше 70 подібних ділянок.

Олександр Соколов закликав керівництво ПАТ "Чернігівобленерго" до належного виконання зобов'язань у частині благоустрою міста та негайного усунення наслідків розкопок, здійснених підприємством ще в осінньо-зимовий період. "До міської влади масово звертаються мешканці міста зі скаргами на порушення благоустрою у місті, крім того, це суттєво псує імідж стародавнього Чернігова як туристичного міста", - наголосив міський голова.
 

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини