Чернігівська облрада зверталася з клопотанням про сприяння відкриттю почесного Консульства Латвійської Республіки в місті Чернігові
Чернігівська обласна рада зверталася до Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні з клопотанням про сприяння відкриттю почесного Консульства Латвійської Республіки в місті Чернігові і рекомендувала на посаду Почесного Консула кандидатуру радника голови обласної ради, голову постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Дідура Арсена Володимировича.
Дідур А.В. - фаховий керівник, має досвід по впровадженню інноваційних проектів, займає активну громадянську позицію, користується повагою у громаді.
У відповідь Д-р Аргіта Даудзе поінформувала обласну раду про те, що Міністерством закордонних справ України була надіслана нота із згодою на започаткування почесного Консульства Латвії в Чернігові та призначення громадянки Вишнякової Олени главою почесної консульської установи. Зауважу, що дана кандидатура не була узгоджена з обласною радою.
Позиція обласної ради є незмінною стосовно рекомендацій на посаду почесного Консула кандидатури Дідура Арсена Володимировича.
Переконливо просимо відреагувати на наше звернення як вищого представницького органу Чернігівської області.
http://osp-ua.info/politicas/37636-deschitsja-prodovzhuye-spravu-janukovicha.html
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression