Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 05:11:37

За результатами перевірок складено 110 протоколів про адміністративні правопорушення

10.01.2012   09:07

Діяльність Державної екологічної інспекції в Чернігівській області у грудні 2011 року

Протягом грудня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 212 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 82 об’єктах різної форми власності, з них комплексно – 52.

За результатами перевірок складено 110 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 110 осіб.

Загальна сума накладених штрафів склала 18,717 тис.грн., стягнуто 27,302 тис.грн., відсоток стягнення складає 146%, у тому числі при проведенні перевірок:

– у сфері поводження з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 40 осіб. Накладено штрафів на суму 9,792 тис.грн., стягнуто 12,189 тис.грн., відсоток стягнення складає 124%;

– у сфері державного контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 16 осіб. Накладено штрафів на суму 2,176 тис.грн., стягнуто 2,839 тис.грн., відсоток стягнення складає 130%;

– у сфері державного контролю по рослинному світу до адміністративної відповідальності притягнуто 11 осіб. Накладено штрафів на суму 2,074 тис.грн., стягнуто 5,678 тис.грн., відсоток стягнення складає 274%.

За результатами інспекційної діяльності у грудні, пред’явлено 19 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 250,525 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 570,146 тис.грн.

За поточний період в пунктах пропуску через державний кордон перевірено 10453 одиниці пересувних транспортних засобів та 2943 вагони.

Здійснено екологічний контроль 63632,2 тони вантажів та радіологічний контроль 259171,3 тон вантажів.

Інспекторами постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 29 порушників, накладено штрафів на суму 2448 грн.
 

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини