Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 22:07:59

Чернігівські афганці прийняли рішення посилити підтримку безпеки та правопорядку у місті. ВІДЕО

06.06.2014   09:12

П’ятого червня відбулися загальні збори Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

З доповіддю «Про підсумки роботи президії Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) та основні завдання на найближчій період» виступив Голова Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Стрілець.
Головними напрямками діяльності міської організації афганців окреслено продовження роботи щодо правового та соціального захисту учасників бойових дій, визначення ролі міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) у підтримці громадської безпеки та правопорядку у Чернігові, продовження роботи щодо увічнення пам’яті загиблих воінів-інтернаціоналістів, формування глибокої поваги мешканців міста до ветеранів афганської війни, інших локальних воєн, до сімей загиблих, інвалідів, до дітей-сиріт та посилення роботи щодо зміцнення військового братерства.

Учасники Зборів після обговорення одноголосно прийняли Заяву Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)у якої підкреслювалося, що «Воїни-інтернаціоналісти знають ціну життя та смерті, тому так близько до серця сприймають загибель людей, категорично виступають проти військового протистояння, проявів тероризму та сепаратизму, закликають до цілісності та єдності нашої держави».

Збори розглянули питання про участь членів міської організації у підтримці громадської безпеки та правопорядку у місті Чернігові. Афганці у своїх виступах підкреслювали, що реакція суспільства та правоохоронних органів щодо недопущення та упередження випадків використання силового примусу задля задоволення політичних амбіцій. Протиправних та незаконних дій не завжди є адекватною і вчасною. Як приклад приводилося нещодавня акція по проникненню невідомих на територію військового шпиталю, від якої офіційно відхрестилися всі політичні сили та громадські об’єднання. Багато хто з учасників зборів вимагали від правоохоронних органів відкриття поцьюму інциденту навіть карної справи.
З метою підтримки громадської безпеки та правопорядку у місті Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) вирішила створити спеціальний підрозділ «Афганець» та затвердила його керівником Леоніда Бурковського. Підрозділ буде підпорядковано голові Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

Збори розглянули і ряд організаційних питань. Так головою Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) одноголосно перебрано Миколу Стрільця. Також було затверджено склад Правління організації та Ревізійна комісія.
 

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.