Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 03:07:01

Засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

29.05.2014   11:19

28 травня відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, у роботі якого взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На засіданні, яке провів голова профільної комісії Арсен Дідур, депутати ознайомилися з результатами перевірки дотримання умов ведення мисливського господарства ТОВ «Добрянкаінвестліс» на території Ловинської, Олешнянської та Олександрівської сільських та Замглайської селищної рад Ріпкинського району. З інформацією по цьому питанню виступив начальник відділу обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Пиріг. Своїм баченням щодо діяльності мисливського господарства поділилися депутати обласної ради Іван Коробка та Іван Чаус. Питання про діяльність мисливського господарства ТОВ «Добрянкаінвестліс» комісія рекомендувала винести на розгляд сесії відповідних сільських рад та взяти на контроль.

Жваве обговорення викликало питання щодо регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Голова постійної комісії Арсен Дідур нагадав присутнім, що дев’ятнадцятою сесією обласної ради прийнято рішення «Про створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». З метою здійснення заходів по організації охорони територій та об’єктів природно-заповідного фонду головою обласної ради підписано розпорядження «Про створення робочої групи для підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Завданням цієї групи є підготовка Положення про регіональний ландшафтний парк «Ялівщина», внесення пропозицій по створенню спеціальної адміністрації та розробка Проекту організації території Парку.

Пропозиції облдержадміністрації стосовно підпорядкування та фінансування РЛП «Ялівщина» на засіданні представила в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Катерина Тканко.

До обговорення цього питання також долучилася член Громадської ради при облдержадміністрації та робочої групи Тамара Петрова. За її словами, актуальність зазначеного питання обумовлена занепокоєнням громадськості та гострою увагою до нього.

- Ми довіряємо лише постійній комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів обласної ради, -  зазначила Тамара Петрова і додала, що профільна комісія єдина, яка дійсно співпрацює з громадськістю.

Голова робочої групи, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук наголосив, що для остаточного вирішення питання функціонування РЛП «Ялівщина» необхідно створити комунальне підприємство обласної ради, яке б стало базовим для усіх ландшафтних парків Чернігівщини.

На основі внесених пропозицій прийнято відповідні рекомендації постійної комісії.

Також депутати розглянули питання про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік, про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік, про безпечність застосування отрутохімікатів в сільському господарстві Чернігівської області, інші планові питання та прийняли відповідні рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).