Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 23:47:25

У роботі 41-ї сесії Чернігівської міської ради оголошено перерву. ВІДЕО

27.05.2014   15:34

27 травня розпочала свою роботу 41-а сесія Чернігівської міської ради 6 скликання. У роботі сесії взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та народний депутат України Валерій Дубіль.

У порядку денному передбачено розгляд низки робочих питань, серед яких: про зміну граничної чисельності працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, звернення депутатів Чернігівської міської ради до Верховної Ради України, земельні та інші питання.

Під час затвердження порядку денного депутати не змогли знайти компромісу у вирішенні питання щодо Ялівщини, яке запропонували внести на розгляд депутатів міської ради члени робочої групи при обласній раді з питань підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Одним із спірних питань стало визначення меж території лісопарку, на якій створюватиметься РЛП "Ялівщина": чи це лише землі запасу площею у 168,7 га, що знаходяться у комунальній власності, чи вся територія Ялівщини у 200,5 га, до якої входять ще й землі різних юридичних та фізичних власників на правах оренди, постійного користування чи приватної власності.

Виходячи з цього, міський голова Олександр Соколов оголосив перерву в роботі сесії. 41-а сесія продовжить свою роботу після проведення сесії Чернігівської обласної ради, яка вирішить питання щодо меж РЛП "Ялівщина".

 

ВІДЕО Телерадіоагентство Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.