Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 11:21:31

У роботі 41-ї сесії Чернігівської міської ради оголошено перерву. ВІДЕО

27.05.2014   15:34

27 травня розпочала свою роботу 41-а сесія Чернігівської міської ради 6 скликання. У роботі сесії взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та народний депутат України Валерій Дубіль.

У порядку денному передбачено розгляд низки робочих питань, серед яких: про зміну граничної чисельності працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, звернення депутатів Чернігівської міської ради до Верховної Ради України, земельні та інші питання.

Під час затвердження порядку денного депутати не змогли знайти компромісу у вирішенні питання щодо Ялівщини, яке запропонували внести на розгляд депутатів міської ради члени робочої групи при обласній раді з питань підготовки пропозицій щодо функціонування регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Одним із спірних питань стало визначення меж території лісопарку, на якій створюватиметься РЛП "Ялівщина": чи це лише землі запасу площею у 168,7 га, що знаходяться у комунальній власності, чи вся територія Ялівщини у 200,5 га, до якої входять ще й землі різних юридичних та фізичних власників на правах оренди, постійного користування чи приватної власності.

Виходячи з цього, міський голова Олександр Соколов оголосив перерву в роботі сесії. 41-а сесія продовжить свою роботу після проведення сесії Чернігівської обласної ради, яка вирішить питання щодо меж РЛП "Ялівщина".

 

ВІДЕО Телерадіоагентство Новий Чернігів

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 11:09

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

Поліція розслідує обставини вибуху в Чернігові, внаслідок якого загинув чоловік

Поліція розслідує обставини вибуху в Чернігові, внаслідок якого загинув чоловік 11:07

Вчора близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про вибух на вулиці Л. Боднарука в Чернігові.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 11:00

Протягом минулої доби зареєстровано 19 небезпечних подій, а саме: 1 нещасний випадок, 18 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

20 березня: Цей день в Україні та в світі

20 березня: Цей день в Україні та в світі 10:52

ДЕНЬ 390 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 390 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини