Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 23:03:49

Ніжинці показують високу явку на виборах

25.05.2014   17:41Агенцiя

Голосувати ніжинці й досі йдуть дуже активно. Хто приходить сам, хто — парами, а хто — цілими сім'ями.

Члени виборчих комісій та спостерігачі міських ДВК запевняють, що все проходить досить спокійно, без особливих ексцесів. А явка на вибори дуже велика, тому, на деяких дільницях, щоб отримати бюлетені виборцям доводиться трохи постояти в черзі.

За повідомленнями спостерігачів на двох дільницях у ЗОШ № 7 та ЗОШ № 16 зі списків виборців, які б мали голосувати за президента, зникли кілька десятків прізвищ виборців. При тому, що ці прізвища в списках на вибори міського голови присутні.

Спостерігачі повідомили про це ТВК і представників центру реєстрації виборців. Вони повторно надали списки, яких бракувало та надали змогу людям все ж таки проголосувати.

Усім, кого не знайшли в списках ні для голосування за президента, ні за мера змоги проголосувати не надали. Мотивуючи це тим, що всі зміни до виборчих списків можна було зробити до дев'ятнадцятого травня.

Пам'ятайте, що виборчі дільниці працюють до восьмої вечора. Тому, хто ще й досі не зробив свого вибору — зробіть. Адже, слід взяти до уваги, що люди на сході країни практично не мають змоги прийняти участь у виборах. Тому, щоб вибори відбулися люди тут, на півночі, заході, в центрі та на півдні країни, не мають лишатись осторонь президентських виборів і прийти на виборчі дільниці до їх закриття. Бо саме ми маємо компенсувати низьку явку жителів сходу для того, щоб вибори відбулись.


http://www.uezd.com.ua/page/nizhinci-pokazuyut-visoku-yavku-na-viborax.html

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.