Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 23:40:56

Як чернігівські активісти проривалися до обласного воєнкома в госпіталь

21.05.2014   12:11Агенцiя

«Правий Сектор» та Самооборона сьогодні, 21 травня, вирішили провідати на лікарняному обласного воєнкома Костянтина Нікуліна та його заступника у військовому госпіталі (розташований біля храму Михайла і Федора).

Нагадаємо, що за результатами громадського та журналістського розслідувань, четвертий день триває перевірка роботи обласного військкомату. «За нашою інформацією, спеціальна комісія Міноборони та військова прокуратура перевіряють роботу керівництва відомства. Обласний воєнком Костянтин Нікулін разом зі своїм заступником терміново пішли на лікарняний»,- повідомляє прес-служба «Правого сектору».

Також висувалися підозри в саботажі призивної кампанії, зв'язкам з російською розвідкою (Брянський воєнком особистий друг пана Нікуліна) та фінансових махінаціях.

О 10:20 колона молодиків з «Правого Сектору» підійшла до госпіталю, але їх відмовилися пускати, виникла невелика бійка, дорогу перегородили правоохоронці.

Правоохоронці відмовлялися пропускати «Правий Сектор», так як військовий госпіталь - це режимний об’єкт.

До представників «Правого Сектору» та ЗМІ вийшов начальник госпіталю,  полковник Слісаренко, та роз’яснив громаді, що у Нікуліна бронхіт, але завтра, 22 травня, його лікарняний закінчується. Загалом у госпіталі Нікулін провів 9 днів.

Начальник госпіталю пообіцяв відправити людину, яка б дізналася, чи может зараз Нікулін вийти до громади та поспілкуватися або чи можуть представники «Правого Сектору» піднятися до пана Нікуліна.

Трохи пізніше виникла невелика бійка між «Правим Сектором» та охороною госпіталю, через журналістку з каналу СТБ. А саме тому, що охоронці госпіталю відмовилися пускати її на територію.

Представники «Правого Сектору» та Самооборони вирішили не чекати допоки Нікулін вийде до них, а самостійно пішли його шукати у госпіталі. Начальник медичної установи запропонував представникам «Правого Сектору» та ЗМІ пройти до свого офісу, щоб там зустрітися з Костянтином Нікуліним.

О 10:45 Нікулін вийшов до громади. Під час розмови з громадою, на питання журналістів «Чи звертався обласний військовий комісаріат до Міністерства оборони?», Нікулін сказав, що нікуди не звертався. Але командування 13 батальйону написали листа зі списком бойового комплектування територіальних батальйонів. З цим листом зверталися до ОДА, але гроші не були надані.

Нікулін зауважив, що від держави отримали гроші лише на перевезення.

Об 11:25 закінчилася зустріч з обласним воєнкомом Костянтином Нікуліним. Представники «Правого Сектору» та Самооборони спокійно покинули територію госпіталю.

Чернігівщина: події і коментарі

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини