Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:31:06

Яндекс вивчив запити чернігівців про вибори і кандидатів у Президенти

19.05.2014   13:11Агенцiя

Цієї весни українці задали Яндексу майже мільйон запитів про вибори*. Із них близько 13 тисяч ― із Чернігова та області. Найбільше запитів надійшло протягом першого тижня квітня — тоді чернігівці спитали про вибори 2,7 тисячі разів.

Мешканці Чернігівщини, як і решта українців, цікавилися актуальним списком і рейтингами кандидатів у Президенти, шукали сайт ЦВК, хотіли прочитати текст Закону “Про вибори Президента України”.

Якщо говорити про кандидатів на пост президента, то за березень і квітень від користувачів Яндекса з Чернігівщини надійшло близько 20 тисяч запитів із конкретними прізвищами претендентів. Чернігівцям була цікава будь-яка інформація про кандидатів, але насамперед вони хотіли ознайомитися з їхніми біографіями і передвиборчими програмами, знайти фотографії та відеозаписи виступів, а також акаунти у соцмережах.

Частина запитів стосувалася різноманітних скандалів та особистого життя претендентів на президентське крісло ― користувачі шукали відомості про національність, родичів, бізнес і власність кандидатів: [розмова тимошенко з шуфричем], [уся нерухомість порошенко], [сім'я олега ляшка].

У Чернігові й області найбільшу кількість запитів користувачі задали про Олега Ляшка. На другому місці Юлія Тимошенко, а за нею ідуть Дмитро Ярош та Петро Порошенко. Про інших кандидатів мешканці Чернігівщини запитували у кілька разів рідше.

Топ-10 кандидатів, про яких чернігівці запитували найчастіше:

Олег Ляшко
Юлія Тимошенко
Дмитро Ярош
Петро Порошенко
Олег Тягнибок
Ольга Богомолець
Юрій Бойко
Анатолій Гриценко
Михайло Добкін
Петро Симоненко
За даними пошуку Яндекса, березень-квітень 2014

Цікаво, що “чернігівський” рейтинг за кількістю запитів досить відрізняється від такого ж списку по всій Україні. Так, у загальному пошуковому топ-10 на першому місці розташувалася Юлія Тимошенко, на другому і третьому – Дмитро Ярош та Олег Ляшко, а Петро Симоненко взагалі не увійшов до десятки.

Варто зазначити, що велика кількість пошукових запитів про кандидата свідчить лише про інтерес користувачів до цієї людини і не обов'язково означає, що цей претендент має більше шансів перемогти у виборах.

Що ще запитували українці про кандидатів у Президенти України**:

- астрологи о рейтинге регионала добкина ― что говорят о нем звезды
- кандидат в президенты тигипко вел агитацию гибко
- порошенко сказав, що не говорив
- ляшко заявил что все зрадныки
- почему не показывают добкина
- почему порошенко в рясе
- чому в тягнибока червоні очі
- почему у тимошенко расхристана коса
- принцесса на горошине юля тимошенко
- фото царева и тигипко с яйцом
- ярош брат добкіна

* Враховано запити із словами “вибори”, “кандидат”, “цвк” тощо, а також похідними від них українською та російською мовами за період з 1 березня до 11 травня.

** Дані пошуку Яндекса, авторське написання запитів збережено.

Компанія "Яндекс.Україна"

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.